Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 68,09 zł
Tork

Niskopylne czyściwo w wiadrze Handy Bucket Tork 190492 Turkusowe 1 warstwa 60m System W10

Cena:

68,09 zł 83,75 zł brutto
Produkt dostępny
  • Wytrzymałe czyściwo marki Tork w poręcznym wiadrze do uzupełnienia dowolnym płynem lub detergentem.
  • Czyściwo o uniwersalnym zastosowaniu sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebne jest czyszczenie powierzchni na mokro.
Identyfikator Systemu Tork W10 - Czyściwa w wiaderku Maxi
Ilość warstw Jedna warstwa
Ilość szt. w opakowaniu 200
Ilość opakowań w kartonie 4
Materiał Włóknina
Wymiary szer x dł odcinka: 16,5 cm x 30 cm
Długość rolki 60 m
Kolor Seledynowy

Pasujące wkłady

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Wykonane z wytrzymałej włókniny

Niskopylne czyściwo w wiadrze marki Tork zostało wykonane z wytrzymałej włókniny, która nie traci swojej struktury nawet podczas długotrwałego zamoczenia w detergencie.

Wygodne wiaderko umożliwia przenoszenie i uzupełnianie dowolnym środkiem czyszczącym, dzięki czemu dozowane szmatki nie wysychają oraz zawsze są gotowe do wycierania zabrudzonych powierzchni lub blatów.

Czyściwo jest miękkie oraz elastyczne

Czyściwo jest miękkie oraz elastyczne, co ułatwia czyszczenie elementów znajdujących się w trudno dostępnych miejscach.

Czyściwo w wiaderku z powodzeniem można wykorzystywać wraz z detergentami i rozpuszczalnikami, np. do usuwania smarów, oleju lub resztek farby.

Czyściwo w wiaderku z powodzeniem można wykorzystywać wraz z detergentami i rozpuszczalnikami, np. do usuwania smarów, oleju lub resztek farby.

Rolka czyściwa marki Tork zamknięta w funkcjonalnym wiaderku to sprawdzony sposób na zwiększenie wydajności produktu

Dozowanie odcinek po odcinku nie tylko ogranicza koszty, ale również pozwala zminimalizować ilość produkowanych odpadów.

Możliwość dozowania pojedynczych odcinków ma również istotne znaczenie dla podnoszenia poziomu higieny. Każdy z użytkowników ma kontakt jedynie z pobieranym odcinkiem czyściwa, co zapobiega powstawaniu krzyżowych zakażeń bakteryjnych.

Czyściwo nie pyli oraz nie pozostawia śladów, dzięki czemu może być wykorzystywane w przemyśle, fabrykach, gastronomii, a także warsztatach samochodowych i usługowych do wycierania części, blatów lub sprzętu i maszyn.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.