Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 111,95 zł
Tork

Czyściwo papierowe do trudnych zabrudzeń Tork 130070 Niebieskie 1szt. 2 warstwy 340m System W1

Produkt niedostępny
  • Bardzo wytrzymałe oraz chłonne czyściwo z papieru wykonane w innowacyjnej technologii QuickDry renomowanej marki Tork, produkującej najwyższej jakości środki higieniczne.
  • Czyściwo usuwa trudne zabrudzenia. Idealne do zastosowania w przemyśle, warsztatach samochodowych i usługowych, a także w gastronomii.
Identyfikator Systemu Tork W1 - Dozowniki / Czyściwa w rolach
Ilość warstw Dwie warstwy
Ilość szt. w opakowaniu 1000
Ilość opakowań w kartonie 1
Materiał Celuloza
Wymiary szer x dł odcinka: 36,9 cm x 34 cm
Długość rolki 340 m
Kolor Niebieski

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Czyściwo papierowe do trudnych zabrudzeń Tork idealnie wchłania wodę i olej

Co więcej, zachowuje swoją wytrzymałość nawet podczas zamoczenia. Jest więc lepszą alternatywą dla tradycyjnego papieru, który nie należy do najtrwalszych, co utrudnia codzienną pracę.

Czyściwo Tork wykonane zostało z 2 warstw wysokiej jakości celulozy w innowacyjnej technologii TAD. Warstwy połączone są ze sobą za pomocą niewielkiej ilości kleju w formie tłoczonych wzorów. Produkt jest miękki oraz nie podrażnia skóry dłoni.

Duża oraz szybka chłonność czyściwa redukuje ilość powstających odpadów, a za sprawą zwiększonej wydajności ogranicza koszty. Czyściwo stanowi świetną alternatywę dla bawełnianych szmat, wymagających uciążliwego prania.

Czyściwo papierowe w dużej roli jest bardzo wydajne oraz wygodne w codziennym użyciu

Dla poprawy efektów warto stosować je z systemem dozowników stojących lub ściennych W1, które zwiększają bezpieczeństwo pracy oraz zapobiegają powstawaniu zakażeń krzyżowych.

Produkt jest w pełni uniwersalny, dzięki czemu można go stosować w wielu branżach. Posiada certyfikat ISEGA, który zezwala na kontakt z żywnością. Przyczynia się więc do poprawy higieny w kuchni oraz zwiększa bezpieczeństwo przygotowywanych potraw.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.