Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 159,84 zł
Tork

Czyściwo włókninowe superwytrzymałe Tork 90537 Biały 1szt. 1 warstwa 114m System W1, W2, W3

Cena:

159,84 zł 196,60 zł brutto
Produkt dostępny
  • Wytrzymałe czyściwo włókninowe w dużej i wydajnej roli znanego producenta środków higienicznych Tork.
  • Czyściwo o uniwersalnym zastosowaniu jest odporne na rozrywanie oraz bardzo chłonne, co ułatwia codzienne wykorzystywanie w wielu branżach.
Identyfikator Systemu Tork W1 - Dozowniki / Czyściwa w rolach, Tork W2 - Dozowniki / Czyściwa w rolach centralnie dozowanych, Tork W3 - Dozowniki / Czyściwa w rolach kombii
Ilość warstw Jedna warstwa
Ilość szt. w opakowaniu 300
Ilość opakowań w kartonie 1
Materiał Włóknina
Wymiary szer x dł odcinka: 32 cm x 38 cm
Długość rolki 114 m
Kolor Biały

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Wytrzymałe, białe czyściwo włókninowe firmy Tork idealnie chłonie wodę i brud, zachowując przy tym ciągłą strukturę

Może być stosowane z większością rozpuszczalników i detergentów dostępnych na rynku. Dzięki temu umożliwia wielokrotne wykorzystanie, co zwiększa jego wydajność i pozwala na oszczędności.

Produkt posiada certyfikat ISEGA, który dopuszcza go do kontaktu z żywnością. Dzięki temu może być wykorzystywany w gastronomii do wycierania rąk, blatów, a także zabrudzonych powierzchni i narzędzi. Odporność na wodę zwiększa komfort codziennej pracy.

Czyściwo włókninowe nie rysuje powierzchni oraz nie pyli w trakcie użytkowania, co ułatwia mycie szyb i szklanych przedmiotów.

Czyściwo włókninowe Tork jest w pełni kompatybilne z dozownikami stojącymi i ściennymi z systemu W1, W2 i W3

Stosowanie dozowników umożliwia aplikację jedną ręką oraz sprawia, że czyściwo jest zawsze w zasięgu wzroku. Dodatkowo dozowniki zwiększają higienę oraz zapobiegają niechcianemu zabrudzeniu rolki.

Wytrzymałe czyściwo sprawdza się idealnie w warsztatach i myjniach samochodowych, a także w fabrykach przemysłowych, gdzie zapobiega powstawaniu zakażeń, oparzeń i skaleczeń. Uniwersalność oraz większe bezpieczeństwo pracy to główny cel producenta.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.