Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 149,35 zł
Tork

Dozownik do czyściw w odcinkach Tork 654008 Czerwono dymny System W4

Produkt niedostępny
  • Wygodny czarno-czerwony dozownik do czyściwa w odcinkach marki Tork do zamontowania na ścianie.
  • Dozownik chroni czyściwo przed zabrudzeniem oraz umożliwia higieniczne pobieranie odcinków.
Identyfikator Systemu Tork W4 - Dozowniki / Czyściwa w składce/odcinkach
Materiał Plastik
Ilość szt. w opakowaniu 1
Ilość opakowań w kartonie 1
Linia Performance
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 37,4 x 42,7 x 20,6 cm
Kolor Czerwono czarny

Pasujące wkłady

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Wykonany jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego

Dozownik do czyściwa w odcinkach wykonany jest z wytrzymałego oraz odpornego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa sztucznego, co gwarantuje mu bezawaryjną pracę przez długi czas. Nowoczesny design oraz kształty idealnie wkomponują się w każde wnętrze.

Możliwość zamontowania dozownika na ścianie za pomocą magnesów lub przyssawek pozwala uniknąć wiercenia otworów w ścianie, a także oszczędza cenne miejsce na podłodze.

Produkt jest prosty w konserwacji, a dokładanie wkładów zajmuje tylko kilka sekund, co pozwala skupić się na wykonywanej pracy.

Wykorzystanie dozowników pomaga chronić czyściwo przed zabrudzeniem oraz podnosi poziom higieny

Każdy użytkownik ma kontakt jedynie z pobieranym odcinkiem, co zapobiega powstawaniu krzyżowych zakażeń bakteryjnych.

Możliwość dozowania czyściwa odcinek po odcinku dodatkowo pozwala na zwiększenie wydajności i ograniczenie kosztów związanych z zakupem środków higienicznych. Jest to również rozwiązanie przyjazne dla środowiska naturalnego, ponieważ redukuje ilość powstających odpadów.

Wykorzystanie dozowników zwiększa wygodę i bezpieczeństwo

Wykorzystanie dozowników marki Tork w warsztatach, zakładach oraz lokalach przemysłowych zwiększa wygodę, a także bezpieczeństwo wykonywania codziennych czynności.

Dozownik do czyściwa w odcinkach sprawdzi się w fabrykach, zakładach produkcyjnych, myjniach i warsztatach samochodowych oraz wszędzie tam, gdzie potrzebny jest stały dostęp do czystego czyściwa dla zwiększenia produktywności pracy.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.