Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 66,95 zł
Tork

Zestaw magnesów do mocowania dozowników Tork 206540 10szt. System W4

Produkt niedostępny
  • Zestaw magnesów do szybkiego oraz łatwego mocowania dozowników na czyściwo w odcinkach znanej marki Tork.
  • Produkt pozwala uniknąć wiercenia dziur w ścianie podczas montażu dozowników do czyściwa marki Tork.
Identyfikator Systemu Tork W4 - Dozowniki / Czyściwa w składce/odcinkach
Materiał Metal/magnes
Ilość szt. w opakowaniu 1
Ilość opakowań w kartonie 10
Wymiary 19,0 x 24,0 x 9,0 cm
Kolor Magnes

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Szybki i bezinwazyjny montaż

Wytrzymały system montażowy do dozowników Tork na czyściwo w odcinkach, pozwala zamontować urządzenie na powierzchni magnetycznej.
Mocowanie z wykorzystaniem magnesów pozwala uniknąć uciążliwego i czasochłonnego wiercenia otworów w ścianie, a także ułatwia jej czyszczenie i konserwację.
Montaż jest prosty oraz zajmuje niewiele czasu, który można przeznaczyć na inne czynności. Zawieszone dozowniki są w pełni bezpieczne i nie trzeba obawiać się ich oderwania od ściany.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.