Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 252,96 zł
Tork

Ręczniki do mycia ciała Tork 742200 Biały 1080szt. 1 warstwa

Cena:

252,96 zł 311,14 zł brutto
Produkt dostępny
  • Ręczniki do mycia ciała wykonane z wytrzymałej celulozy to idealne rozwiązanie do placówek medycznych, które gwarantuje najwyższy poziom higieny.
  • Produkt z powodzeniem można wykorzystywać wraz z wodą i mydłem.
Ilość warstw Jedna warstwa
Ilość szt. w opakowaniu 135
Ilość opakowań w kartonie 8
Materiał Włóknina
Wymiary szer x dł odcinka: 32 cm x 30 cm
Kolor Biały

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Higieniczne ręczniki do mycia ciała Tork

Miękkie oraz przyjemne w dotyku ręczniki papierowe idealnie sprawdzają się w połączeniu z mydłem i wodą. Z powodzeniem mogą więc zastąpić tradycyjne ręczniki materiałowe, co pozwala zwiększyć poziom higieny, a także obniżyć koszty.

Ręczniki o wytrzymałej strukturze

Ręczniki do mycia ciała zostały wykonane z jednej, wytrzymałej warstwy celulozy o gramaturze 78 g/m3, która nie rozdziera się nawet po zamoczeniu. Dodatkowo jest to rozwiązanie wyjątkowo praktyczne, ponieważ nie pyli i nie pozostawia śladów na skórze.

Ręczniki do wycierania ciała w placówkach medycznych

Jednorazowe ręczniki papierowe można dodatkowo sterylizować, dzięki czemu idealnie sprawdzą się w placówkach medycznych do mycia pacjentów oraz wycierania ciała po zabiegach wykorzystujących żel diagnostyczny.
Ręczniki są miękkie i przyjemne w dotyku, dzięki czemu nie wywołują podrażnień nawet na bardzo delikatnej skórze.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.