Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 345,08 zł
Premium
Tork

Tork preparat w żelu do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk 511103 Przeźroczysty 500 ml

Produkt niedostępny
  • Preparat w żelu do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk marki Tork to idealny produkt dla placówek medycznych.
  • Preparat na bazie alkoholu minimalizuje ryzyko powstawania zakażeń oraz stoi na straży wysokiego poziomu higieny.
Identyfikator Systemu Tork S1 - Dozowniki / Mydła w płynie, Tork S4 - Dozowniki / Mydła w pianie
Cecha Produkt biobójczy
Ilość dawek 250 doz
Ilość opakowań w kartonie 12
Jakość Premium
Pojemność 500 ml
Kolor Bezbarwny

Pasujący osprzęt:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Preparat do dezynfekcji higienicznej i chirurgicznej

Alkoholowy preparat w żelu o zawartości 80% denaturatu to skuteczny sposób na dezynfekcję higieniczną oraz chirurgiczną rąk. Produkt jest zgodny z normami EN 1500, EN 12791 oraz EN 14476, dzięki czemu zalecany jest do regularnego stosowania.
Preparat w żelu nie pozostawia nieprzyjemnej, kleistej powłoki na dłoniach oraz nie wysusza skóry, dlatego jest chętnie wybierany przez personel medyczny. Preparatu nie trzeba dodatkowo spłukiwać pod bieżącą wodą.

Higieniczna butelka z pompką

Jednorazowa butelka z pompką o pojemności 500 ml gwarantuje wygodne dozowanie preparatu, a także minimalizuje ryzyko powstawania krzyżowych zakażeń bakteryjnych. Wolnostojące opakowanie pozwala na wykorzystanie żelu w dowolnym miejscu.
Preparat sprawdza się zwłaszcza w służbie zdrowia oraz spełnia wszystkie wymagania pomieszczeń do dezynfekcji chirurgicznej.

 

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.