Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 9,84 zł
Premium
Tork

Alkoholowy preparat w żelu do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk Tork 590103 Przeźroczysty 80 ml

Cena:

9,84 zł 12,10 zł brutto
Produkt dostępny
  • Preparat w żelu do dezynfekcji rąk o potwierdzonym, skutecznym działaniu lidera na rynku środków higienicznych – marki Tork.
  • Produkt łatwo rozprowadza się na skórze oraz nie pozostawia nieprzyjemnej, kleistej powłoki.
Identyfikator Systemu Tork S1 - Dozowniki / Mydła w płynie, Tork S4 - Dozowniki / Mydła w pianie
Cecha Produkt biobójczy
Ilość opakowań w kartonie 24
Jakość Premium
Pojemność 80 ml
Kolor Bezbarwny

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

80% alkoholu denaturowanego

Alkoholowy preparat w żelu do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk marki Tork nie wymaga spłukiwania. W jego składzie znajduje się aż 80% alkoholu denaturowanego, co świadczy o wysokiej skuteczności oraz błyskawicznym działaniu.

Produkt w niewielkiej buteleczce to poręczne, kieszonkowe rozwiązanie, które warto mieć zawsze przy sobie. Alkoholowy żel łatwo się rozprowadza, delikatnie nawilża skórę oraz nie pozostawia nieprzyjemnej, kleistej powłoki, w przeciwieństwie do wielu produktów konkurencyjnych.

Sprawdzi się więc wszędzie tam, gdzie higiena jest bardzo istotna

Żel do dezynfekcji rąk marki Tork przeznaczony jest do regularnego stosowania. Produkt jest zgodny z normami EN 1500, EN 12791 i EN 14476.

Skuteczny żel dezynfekujący zalecany jest przede wszystkim personelowi medycznemu. Sprawdzi się więc wszędzie tam, gdzie higiena jest bardzo istotna – w szpitalach, gabinetach lekarskich i zabiegowych, klinach medycznych oraz w przychodniach. Dodatkowo spełnia wymagania pomieszczeń do dezynfekcji chirurgicznej.

 

Niewielka, poręczna buteleczka to świetne uzupełnienie wyposażenia podręcznej apteczki w domu, samochodzie lub miejscu pracy.

Produkt warto mieć zawsze przy sobie, jeśli korzysta się z obiektów użytku publicznego, a także komunikacji miejskiej, zwłaszcza w okresie wzmożonych zachorowań oraz obniżonej odporności.

 

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.