Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 75,57 zł
Tork

Wkładki zapachowe jabłkowe Tork 236016 Zielone System A2

Cena:

75,57 zł 92,95 zł brutto
Produkt dostępny
  • Wkładka zapachowa o przyjemnej oraz orzeźwiającej jabłkowej woni, która z pewnością przypadnie do gustu gościom łazienki.
  • Wkładka zapewnia odświeżający zapach oraz neutralizuje przykre wonie przez 30 dni.
Identyfikator Systemu Tork A2 - Dozowniki / Wkładki zapachowe
Ilość szt. w opakowaniu 20
Ilość opakowań w kartonie 80
Jakość Universal
Zapach Jabłkowy

Dozownik do kompletu

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Odświeżacz powietrza w postaci zapachowej wkładki znanej marki Tork, słynącej z wysokiej klasy, trwałych środków oraz akcesoriów higienicznych

Wkładki o świeżym oraz przyjemnym zapachu jabłkowym to idealny wybór do toalety domowej lub publicznej. Wkładkę można umieścić w dedykowanym dozowniku do wkładek zapachowych Tork w systemie A2 lub powiesić osobno na jednej z łazienkowych rurek.

Wkładka utrzymuje swój zapach nawet 30 dni, dzięki czemu znacznie wyróżnia się na tle podobnych, konkurencyjnych produktów.

Zawieszka wykonana jest z impregnowanej gumy, dzięki czemu jest odporna na wilgoć

Bez problemu można ją umieścić w dowolnym miejscu, takim jak niewielkie toalety na lotnisku, w galeriach handlowych, w szkołach, biurach, a także w sklepach, przebieralniach i szatniach obiektów sportowych.

Wykorzystanie dozowników Tork nie tylko poprawia wizerunek łazienki, ale również sprawia, że produkt prezentuje się elegancko i estetycznie. Szybka oraz łatwa wymiana wkładów powoduje, że obsługa jest praktycznie bezproblemowa. Dodatkowo dozowniki nie są wymagające w utrzymywaniu czystości, co stanowi dużą zaletę dla personelu sprzątającego.

Wkładka zapachowa utrzymuje poczucie świeżości i czystości w toalecie, co znacznie wpływa na odbiór i zadowolenie wśród gości odwiedzających łazienkę.

 

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.