Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 75,57 zł
Tork

Wkładki zapachowe cytrusowe Tork 236014 Zielone System A2

Cena:

75,57 zł 92,95 zł brutto
Produkt dostępny
  • Wkładki zapachowe o delikatnej, cytrusowej woni znanej oraz cenionej marki Tork, to idealne rozwiązanie do łazienek wymagających odświeżenia powietrza.
  • Każda wkładka gwarantuje przyjemny, świeży zapach przez blisko 30 dni nieprzerwanego użytkowania.
Identyfikator Systemu Tork A2 - Dozowniki / Wkładki zapachowe
Ilość szt. w opakowaniu 20
Ilość opakowań w kartonie 4
Jakość Universal
Zapach Cytrusowy

Dozownik do kompletu

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Wkładki zapachowe o nucie cytrusowej to idealne wybór do łazienek lub toalet, gdzie wyjątkowo istotne są dobre wrażenia oraz komfort gości

Cytrusowe substancje zapachowe neutralizują przykre zapachy oraz nadają powietrzu wiele świeżości. Unosząca się woń jest trwała oraz przyjemna dla zmysłu węchu.

Świeży zapach znacznie poprawia wizerunek łazienki w oczach gości, a także sprawia wrażenie czystości i wysokiego poziomu higieny, co wpływa na pozytywny odbiór.

Zawieszki wyposażone zostały w wygodny haczyk, który umożliwia zawieszenie ich w dowolnym miejscu.

Stosowanie wkładek zapachowych

Wkładki zapachowe można stosować zarówno wraz z eleganckimi dozownikami Tork systemu A2 do wkładek zapachowych, jak i luzem zawieszając produkt na rurce łazienkowej.

Umieszczenie dozownika na wkładki zapachowe w łazience to eleganckie rozwiązanie, które nie wymaga skomplikowanej obsługi. Wymiana wkładów co 30 dni zajmuje jedynie kilka sekund, co ogranicza czas potrzebny na obsługę łazienki.

Wkładki zapachowe to idealne rozwiązanie do toalet o niewielkiej powierzchni. Sprawdzą się w galeriach handlowych, na lotniskach, w szkołach, biurach oraz przestrzeni domowej. Dodatkowo stają się coraz popularniejsze w szatniach klubów i obiektów sportowych, a także przebieralniach sklepowych, gdzie neutralizują przykre zapachy.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.