Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 118,72 zł
Tork

Dozownik do wkładek zapachowych Tork 562500 Biały System A2

Produkt niedostępny
  • Estetyczny dozownik do wkładek zapachowych marki Tork to praktyczne rozwiązanie do każdej łazienki oraz innych pomieszczeń, wymagających odświeżenia powietrza.
  • System do wkładek zapachowych Tork to kompaktowe i łatwe w montażu rozwiązanie, które zapewnia przyjemny zapach.
Identyfikator Systemu Tork A2 - Dozowniki / Wkładki zapachowe
Materiał Plastik
Ilość opakowań w kartonie 32
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 8,6 x 7,0 x 2,2 cm
Kolor Biały

Wkładki zapachowe do kompletu

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Modne, nowoczesne wzornictwo oraz prostota

Estetyczny oraz praktyczny dozownik do jednorazowych wkładek zapachowych z linii Universal Airfreshener charakteryzuje się modnym, nowoczesnym wzornictwem oraz prostotą, która idealnie współgra z systemem dozowników Tork Elevation.

Zajmuje niewiele miejsca w łazience

Dozownik do jednorazowych wkładek zapachowych zajmuje niewiele miejsca w łazience, dzięki czemu jego montaż jest możliwy praktycznie w każdym miejscu.

Jeden dozownik obejmuje swoim zasięgiem pomieszczenie o powierzchni 15-20 m3. Montaż polega na przyklejeniu dozownika do ściany na wysokości minimum 30 cm ponad podłogą oraz umieszczeniu w środku jednorazowej wkładki zapachowej. Całość idealnie wkomponuje się w wystrój każdej łazienki i będzie mało widoczna dla oczu.

Gwarancja przyjemnego zapachu

Zastosowanie dozownika do wkładek zapachowych to znacznie lepsze rozwiązanie niż umieszczanie zapachów bezpośrednio na wierzchu. Dyskretne ukrycie gwarantuje subtelny, przyjemny zapach, który z pewnością zostanie doceniony przez gości łazienki.

Jednorazowa wkładka zapachowa to idealne rozwiązanie do pomieszczeń wymagających neutralizacji nieprzyjemnych zapachów. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie wyjątkowo istotny jest komfort gości. Wkładki zapachowe chętnie wykorzystuje się w łazienkach biurowych, na lotniskach, stacjach benzynowych, w galeriach handlowych, a także w szatniach na siłowni.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.