Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 20,04 zł
Premium
Tork

Serwetka obiadowa 39 x 39 cm Tork LinStyle® 478726 Czarna 1 warstwa

Produkt niedostępny
  • Eleganckie serwetki obiadowe marki Tork w czarnym kolorze o optymalnych wymiarach 39 x 39 cm.
  • Produkt stanowi idealny wybór dla restauracji, które zdecydowały się zrezygnować z tradycyjnych serwet materiałowych.
Ilość warstw Jedna warstwa
Ilość szt. w opakowaniu 50
Ilość opakowań w kartonie 12
Jakość Premium
Materiał AirLaid
Wymiary szer x dł odcinka: 39 x 39 cm
Kolor Czarny

Polecamy również:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Wytrzymałe serwetki włókninowe LinStyle®

Serwetki z włókniny imitującej bawełnę to wytrzymałe oraz bardzo chłonne rozwiązanie dla restauracji, którym zależy na dobrym wrażeniu gości.
Serwetki w czarnym kolorze przypominające tkaninę są miękkie oraz przyjemne w dotyku.

Idealne narzędzie w komunikacji z klientem


Umieszczenie nadruku z ofertą lub aktualnymi promocjami to świetny sposób na komunikację z klientem. Jak się okazuje, aż 75% użytkowników czyta informacje na serwetkach w lokalach gastronomicznych.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.