Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 77,80 zł
Tork

Czyściwo papierowe do średnich zabrudzeń Tork 130051 Niebieskie 1szt. 2 warstwy 510m System W1

Produkt niedostępny
  • Czyściwo papierowe w dużej oraz wydajnej roli o uniwersalnym zastosowaniu znanej na całym świecie marki Tork.
  • Wysoka wytrzymałość w trakcie zamoczenia sprawia, że produkt jest chętnie wykorzystywany do wycierania rąk, zabrudzonych powierzchni oraz narzędzi.
Identyfikator Systemu Tork W1 - Dozowniki / Czyściwa w rolach
Ilość warstw Dwie warstwy
Ilość szt. w opakowaniu 1500
Ilość opakowań w kartonie 1
Materiał Celuloza + makulatura
Wymiary szer x dł odcinka: 23,5 cm x 34 cm
Długość rolki 510 m
Kolor Niebieski

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Dzięki innowacyjnej technologii QuickDry, czyściwo papierowe od firmy Tork jest jednym z najmocniejszych produktów tego typu na rynku.

Czyściwo papierowe marki Tork to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują wydajnego oraz wytrzymałego produktu w przystępnej cenie. Uniwersalne zastosowanie pozwala na wycieranie wody, oleju lub brudu bez pozostawiania pyłów, smug i śladów.

Dwuwarstwowe czyściwo papierowe zostało wykonane z miękkiej i przyjemnej w dotyku celulozy, która wpływa również na wytrzymałość, a także z wyjątkowo chłonnej makulatury dobrego gatunku. Poszczególne warstwy nie rozdwajają się, co zwiększa komfort użytkowania.

Czyściwo posiada stosowne certyfikaty do wykorzystania z żywnością

Może więc być stosowane w gastronomii do wycierania rąk, blatów oraz narzędzi. Sprawdzi się też idealnie w myjniach i warsztatach samochodowych, a także warsztatach przemysłowych, gdzie potrzebny jest w dużych ilościach chłonny i wytrzymały produkt.

Czyściwo papierowe Tork współpracuje z systemem dozowników Tork W1 dostępnych w wersji stojącej oraz ściennej. Wygodne dozowanie nie tylko zwiększa komfort pracy, ale również stoi na straży jej bezpieczeństwa, zapobiegając powstawaniu zakażeń i wypadków związanych z poślizgnięciami, oparzeniami lub zranieniami.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.