Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 97,44 zł
Tork

Czyściwo papierowe do podstawowych zadań Tork 120150 Żółte 6szt. 1 warstwa 300m System M2

Cena:

97,44 zł 119,85 zł brutto
Produkt dostępny
  • Czyściwo papierowe do zadań podstawowych renomowanej marki Tork o uniwersalnym zastosowaniu.
  • Jednowarstwowe, wytrzymałe czyściwo to idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie liczy się jakość oraz niska cena.
Identyfikator Systemu Tork M2 - Dozowniki / Ręczniki/ Czyściwa centralnego dozowania
Ilość warstw Jedna warstwa
Ilość opakowań w kartonie 6
Materiał Makulatura
Wymiary szer: 20,5 cm
Długość rolki 300 m
Kolor Żółty

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Produkt sprawdza się w warsztatach i myjniach samochodowych, a także w zakładach przemysłowych

Jednowarstwowe czyściwo marki Tork wykonane z wysokiej jakości makulatury o wysokiej chłonności oraz wytrzymałości. Papier idealnie wchłania wodę, oleje lub brud, a podczas wycierania powierzchni nie pozostawia śladów i pyłu.

Duża, wydajna rola umożliwia centralne dozowanie dokładnie takiej ilości produktu, jaka jest aktualnie potrzebna. Ręcznik jest wytrzymały także po zamoczeniu, co znacznie ogranicza jego zużycie oraz minimalizuje ilość opadów i koszty na zakup środków higienicznych.

Czyściwo papierowe Tork sprawdza się w miejscach o dużym zapotrzebowaniu na ręczniki papierowe. Jest świetną alternatywą dla bawełnianych szmat oraz bardziej ekonomiczną wersją czyściwa włókninowego.

Możliwość stosowania z żywnością sprawia, że w bezpieczny sposób można korzystać z niego w gastronomii

Czyściwo spełnia wszystkie oczekiwania podczas wycierania rąk, blatów, a także innych zabrudzonych powierzchni.

Czyściwo papierowe w roli Tork idealnie współpracuje z systemem dozowników Tork M2. Wygodne dozowanie produktu umożliwia pobieranie odcinków nawet jedną ręką, co znacznie poprawia komfort i jakość wykonywanej pracy. Stosowanie dozowników to sprawdzony sposób na zwiększenie poziomu higieny w miejscu pracy.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.