Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 116,83 zł
Tork

Czyściwo papierowe do lekkich zabrudzeń Tork 100130 Biały 11szt. 1 warstwa 120m System M1

Produkt niedostępny
  • Czyściwo papierowe w roli do lekkich zabrudzeń znanej oraz cenionej marki Tork, produkującej wysokiej klasy środki higieniczne.
  • Miękkie i wytrzymałe czyściwo nie podrażnia skóry dłoni oraz posiada szerokie zastosowanie w codziennej pracy.
Identyfikator Systemu Tork M1 - Dozowniki / Ręczniki/ Czyściwa centralnego dozowania mini
Ilość warstw Jedna warstwa
Materiał Celuloza + makulatura
Wymiary szer: 21,5 cm
Długość rolki 120 m
Kolor Biały
Ilość rolek w opakowaniu 11

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Jednowarstwowe czyściwo papierowe Tork

Wykonane jest z materiałów wysokiej jakości. Celuloza wpływa na wytrzymałość ręcznika oraz jego miękkość, natomiast dobrego gatunku makulatura zwiększa chłonność.

Czyściwo papierowe Tork zostało dopuszczone do kontaktu z żywnością. Może być więc wykorzystywane w kuchni do wycierania rąk, narzędzi i blatów, a także mycia powierzchni szklanych. Nie pyli oraz nie pozostawia niechcianych smug, dzięki czemu praca jest przyjemna i łatwa.

Wysoka wytrzymałość oraz chłonność sprawia, że czyściwo papierowe firmy Tork jest chętnie wykorzystywane przez niejeden personel sprzątający.

Duża chłonność umożliwia czyszczenie lekko zabrudzonych powierzchni, nie rysując ich oraz dokładnie usuwając brud i wilgoć

Czyściwo papierowe do lekkich zabrudzeń warto wykorzystywać wraz z systemem dozowników Tork M1. Dostępne są one w wielu uniwersalnych kolorach, dzięki czemu każdy z pewnością wybierze sprzęt idealnie komponujący się z wystrojem wnętrza. Dozowniki zwiększają higienę aplikacji, zapobiegając powstawaniu zakażeń krzyżowych, a także zwiększają wydajność produktu.

Opakowanie wykonane w technologii Tork Easy Handling™ ułatwia przenoszenie rolek, a także ich rozpakowywanie i utylizację pustych paczek. Usprawnia to znacznie pracę personelu sprzątającego.

Karmel

Dobry

Praktyczny papier kuchenny lub ściereczka do codziennego użytku. Chłonne, skuteczne i z taką ilością w prywatnym gospodarstwie domowym, nie musisz co chwilę kupować nowego.

Max

Polecam

Wygodne rozwiązanie w kuchni jak i przy bardziej ekstremalnych zabrudzeniach. Nie jest to najtańsza opcja na rynku, ale na pewno warto

Inga

Bardzo dobry

Używamy tego do wielu rzeczy, takich jak suszenie rąk, suszenie szkła, czyszczenie każdej powierzchni ... jego zdolność absorpcji jest zaskakująco dobra, mimo że nie jest grubym papierem. Można go używać z dozownika, wywijając ze środka, ale zdarzało nam się też rozwijać papier tradycyjnie i nie było problemu. Jedyne co, to polecam zamawiać bezpośrednio w miejsce, gdzie będzie używany, bo paczka jest ciężka :)

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

5
3 opinie klientów
100%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.