Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 345,08 zł
Premium
Tork

Środek dezynfekujący w płynie z alkoholem Tork 511110 Przeźroczysty 500 ml

Produkt niedostępny
  • Skuteczny środek dezynfekujący w płynie marki Tork na bazie alkoholu to sprawdzony produkt w przypadku braku dostępu do bieżącej wody.
  • Produkt nie wysusza skóry dłoni oraz nie pozostawia nieprzyjemnej, lekkiej powłoki, dzięki czemu może być stosowany regularnie.
Identyfikator Systemu Tork S1 - Dozowniki / Mydła w płynie, Tork S4 - Dozowniki / Mydła w pianie
Cecha Produkt biobójczy
Ilość dawek 250 doz
Ilość opakowań w kartonie 12
Jakość Premium
Pojemność 500 ml
Kolor Bezbarwny

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Skuteczna dezynfekcja rąk

Środek dezynfekujący w płynie o zawartości 80% alkoholu jest zgodny z normami EN 1500, EN 12791, EN 14476.

Bezzapachowy preparat łatwo rozprowadza się na skórze dłoni, nie pozostawiając nieprzyjemnej, lekkiej powłoki. W przeciwieństwie do produktów konkurencyjnych marek środek Tork nawilża skórę, dzięki czemu może być regularnie stosowany.

Wygodna oraz przyjazna dla środowiska butelka

Jednorazowa butelka z pompką to higieniczne rozwiązanie, dzięki któremu płyn dezynfekcyjny jest bardziej wydajny. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie brakuje miejsca na zawieszenie dozownika. Dodatkowo wraz ze zużyciem preparatu butelka zapada się do środka, co pozwala ograniczyć ilość produkowanych odpadów.

Idealny w wielu sytuacjach

Produkt nie wymaga spłukiwania, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w miejscach bez dostępu do bieżącej wody oraz w przypadku awarii kanalizacyjnych.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.