Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 137,24 zł
Tork

Czyściwo papierowe do lekkich zabrudzeń Tork 100134 Biały 6szt. 1 warstwa 275m System M2

Cena:

137,24 zł 168,80 zł brutto
Produkt dostępny
  • Czyściwo papierowe marki Tork do usuwania lekkich zabrudzeń to produkt niezbędny podczas codziennej pracy.
  • Czyściwo jest wytrzymałe nawet podczas zamoczenia, dzięki czemu gwarantuje większą wydajność niż produkty konkurencyjnych marek.
Identyfikator Systemu Tork M2 - Dozowniki / Ręczniki/ Czyściwa centralnego dozowania
Ilość warstw Jedna warstwa
Materiał Celuloza + makulatura
Wymiary szer: 24,5 cm
Długość rolki 275 m
Kolor Biały
Ilość rolek w opakowaniu 6

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Wytrzymała nawet podczas zamoczenia

Czyściwo papierowe marki Tork zostało wykonane z jednej warstwy celulozowo-makulaturowej. Dzięki temu struktura produktu jest wytrzymała nawet podczas zamoczenia, a także wyjątkowo chłonna.

Czyściwo papierowe sprawdza się podczas wycierania lekko zabrudzonych powierzchni oraz rąk, co zwiększa komfort i bezpieczeństwo wykonywanych czynności. Dodatkowo może być wykorzystywane wraz z detergentami oraz rozpuszczalnikami.

Produkt nie pyli oraz nie pozostawia śladów

Dzięki czemu może być wykorzystywany podczas czyszczenia szyb i okien, a także delikatnych powierzchni. Jego elastyczna struktura ułatwia również wycieranie trudno dostępnych miejsc oraz niewielkich elementów.

Czyściwo papierowe marki Tork posiada certyfikat ISEGA, dopuszczający je do kontaktu z żywnością. Dzięki temu może być wykorzystywane w lokalach gastronomicznych do wycierania stołów i blatów, a także urządzeń i akcesoriów kuchennych.

Czyściwo papierowe marki Tork jest w pełni kompatybilne z dozownikami Tork w systemie M2

Wykorzystanie dozowników znacznie podnosi poziom higieny oraz ułatwia wykonywanie codziennych czynności. Wymiana wkładów jest prosta i intuicyjna, dzięki czemu obsługa nie zajmuje zbyt wiele czasu.

Wygodne opakowanie Tork Easy Handling™ ułatwia przenoszenie paczek, a także ich otwieranie oraz późniejszą utylizację.

Grzegorz

Doskonała jakość do każdego czyszczenia

Używam ich od lat do wszystkich prac porządkowych. Trzymają się razem i nie pozostawiają resztek włókien. Szczególnie dobre do czyszczenia szkła. Polecam

Elena

Fantastyczny papier do wycierania blatów, rąk, szkła itp

Jest niezwykle przydatny do czyszczenia piekarnika, do wycierania płyty kuchennej, do wchłaniania wycieków i niezliczonych innych zadań. Jako zamiennik szmatki jest świetny, oszczędza mi wszystkich prań w 90 stopniach, jest to znacznie bardziej higieniczne rozwiązanie.

Sajmon

Czyściwo tork

Mając zwierzęta i małe dzieci, zdziwiłbyś się, jak bardzo możesz polegać na rolkach kuchennych w swoim domu. A w domu jak to w domu zawsze jest bałagan lub rozlany płyn, który trzeba zetrzeć. To czyściwo to coś, co powinien każdy mieć. Jest idealne dla osób pracujących w handlu detalicznym, produkcji czy gastronomii. Jest zawsze gotowe, aby posprzątać bałagan.
Ogólnie rzecz biorąc, jest dobre i wygląda na to, że starczy na bardzo długo.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

4.7
3 opinie klientów
67%
33%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.