Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 140,00 zł
Tork

Dozownik przenośny do czyściwa i ręczników centralnie dozowanych Tork Reflex™473186 Biało turkusowy System M4

Produkt niedostępny
  • Praktyczny przenośny dozownik do ręczników centralnie dozowanych Tork ReflexTM w energetycznym biało-turkusowym kolorze.
  • Przenośny dozownik to idealne rozwiązanie do profesjonalnych zastosowań podczas wycierania rąk i powierzchni w ruchu.
Identyfikator Systemu Tork M4 - Dozowniki / Ręczniki/ Czyściwa centralnego dozowania Reflex
Materiał Plastik
Ilość szt. w opakowaniu 1
Ilość opakowań w kartonie 1
Linia Performance
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 22,2 x 27,8 x 23,6 cm
Kolor Biało turkusowy

Higieniczne rozwiązanie do pracy mobilnej

Każdy użytkownik dotyka jedynie pobieranego odcinka ręcznika papierowego, co znacznie podnosi poziom higieny oraz minimalizuje ryzyko przenoszenia krzyżowych zakażeń bakteryjnych.

Umieszczenie rolki w zamkniętym dozowniku zabezpiecza ją przed zamoczeniem lub zabrudzeniem podczas pracy.

Ograniczenie zużycia ręczników nawet o 37%

Możliwość dozowania ręczników odcinek po odcinku pozwala na znaczną oszczędność w porównaniu z tradycyjnymi systemami centralnego dozowania.

Wygodne mocowanie na wózku personelu sprzątającego

Wytrzymała konstrukcja dozownika sprawia, że sprawdza się on nawet w najtrudniejszych warunkach eksploatacji, a wygodna rączką umożliwia przenoszenie oraz zawieszanie na wózku personelu sprzątającego, co poprawia dostępność ręczników.

Przenośne dozowniki Tork cieszą się dużą popularnością w branży hotelarskiej i gastronomicznej, gdzie praca personelu odbywa się w ciągłych ruchu.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.