Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 155,57 zł
Tork

Dozownik do ręczników i czyściw centralnie dozowanych Tork Reflex™ 473180 Biało turkusowy System M4

Produkt niedostępny
  • Energetyczny turkusowo-biały dozownik do ręczników papierowych w roli centralnie dozowanej Tork ReflexTM.
  • Dozownik sprawdzi się zarówno w łazienkach, jak i zakładach i kuchniach, gdzie szczególnie istotny jest wysoki poziom higieny.
Identyfikator Systemu Tork M4 - Dozowniki / Ręczniki/ Czyściwa centralnego dozowania Reflex
Materiał Plastik
Ilość szt. w opakowaniu 1
Ilość opakowań w kartonie 1
Linia Performance
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 33,1 x 25,5 x 23,9 cm
Kolor Biało turkusowy

Dozownik Tork to sprawdzony sposób na podniesienie poziomu higieny

Każdy użytkownik dotyka jedynie pobieranego odcinka ręcznika papierowego, co znacznie podnosi poziom higieny oraz minimalizuje ryzyko powstawania krzyżowych zakażeń bakteryjnych.

Obrotowa dysza ułatwiająca pobieranie odcinków

Możliwość pobierania ręczników z każdej strony nawet za pomocą jednej ręki sprawia, że dozownik sprawdza się podczas wielu prac, a także w toaletach o średnim i dużym natężeniu ruchu.
Praktyczna oraz trwała konstrukcja dozownika sprawdzi się nawet w najtrudniejszych warunkach eksploatacji, a zdejmowana pokrywa dozownika ułatwia zapewnienie czystości oraz wymianę wkładów

Ograniczenie zużycia ręczników papierowych w roli centralnie dozowanej

System dozowania ręczników po jednym listku pozwala ograniczyć ich zużycie nawet o 37% w porównaniu z tradycyjnymi systemami centralnego dozowania.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.