Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 9,67 zł
Tork

Tork 511051 klips do butelki 80 ml

Cena:

9,67 zł 11,90 zł brutto
Produkt dostępny
  • Praktyczny klips do butelki kieszonkowej o pojemności 80 ml pozwala przypiąć środek dezynfekujący bezpośrednio do fartucha lekarskiego lub pielęgniarskiego.
  • Produkt pozwala na dezynfekcję rąk na każdym etapie leczenia pacjenta, bez konieczności poszukiwania dozowników ściennych do dezynfekcji.
Materiał Plastik
Ilość opakowań w kartonie 50
Wymiary wys x szer x gł: 7,5 x 3,5 x 5
Kolor Biały

Sprawdzony sposób na podniesienie poziomu higieny

Wykorzystanie klipsa w codziennej pracy personelu medycznego to sprawdzony sposób na podniesienie poziomu higieny, a także przestrzeganie wymagań związanych z dezynfekcją rąk przed oraz po badaniu lub opieką nad pacjentem. Produkt dba więc o bezpieczeństwo personelu medycznego oraz wszystkich podopiecznych szpitalnych.

Wykonany z wytrzymałego oraz odpornego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa sztucznego

Wygodny klips do butelki kieszonkowej o pojemności 80 ml został wykonany z wytrzymałego oraz odpornego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa sztucznego. Dzięki temu będzie niezastąpionym dodatkiem do fartucha lekarskiego lub pielęgniarskiego przez wiele lat.

Pozwala dopasować produkt do swoich potrzeb

Klips wyposażony został w wygodny, wysuwany przewód o długości 55 cm, który pozwala dopasować produkt do swoich potrzeb oraz zapiąć go komfortowo do fartucha lekarskiego.

Solidne zapinanie nie wyrabia się wraz z użytkowaniem, dzięki czemu można mieć pewność, że środek dezynfekcyjny będzie zawsze pod ręką i nie zgubimy go podczas wykonywania codziennych obowiązków w pracy.

Klips na butelki kieszonkowe ze środkiem dezynfekcyjnym marki Tork zapewnia łatwy dostęp do preparatu dezynfekcyjnego bez względu na miejsce, gdzie znajduje się lekarz, pielęgniarka, fizjoterapeuta, ratownik medyczny oraz inne osoby pracujące w placówkach medycznych.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.