Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Tork

Tork Uszczelniony Dozownik Przemysłowy 651220

Produkt niedostępny
  • Biało-turkusowy dozownik przemysłowy do ręczników papierowych marki Tork sprawdzi się w miejscach o dużym natężeniu ruchu.
  • Produkt jest wodoodporny, dzięki czemu może być wykorzystywany na myjniach samochodowych i innych miejscach, gdzie panuje wysoka wilgotność.
Identyfikator Systemu Tork W6
Materiał ABS
Ilość szt. w opakowaniu 1
Ilość opakowań w kartonie 1
Wymiary 45,95 cm x 31,9 cm x 26,85 cm
Kolor Biało turkusowy

Pasujące wkłady

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Higieniczne dozowanie oraz wysoka wydajność

Dozownik umożliwia pobieranie pojedynczych odcinków ręczników, co znacznie zwiększa ich wydajność oraz redukuje koszty związane z zakupem środków higienicznych.
Każdy użytkownik ma kontakt jedynie z pobieranym odcinkiem papieru, co pozwala zminimalizować ryzyko przenoszenia krzyżowych zakażeń bakteryjnych.

Wodoodporna obudowa

Produkt został wyposażony w uszczelnioną obudowę, dzięki czemu jest ona nieprzepuszczalna dla wody, pyłów oraz brudu. Dozownik jest więc chętnie wykorzystywany w zakładach przemysłowych i myjniach.
Pojemny produkt mieści duże role ręczników papierowych, co ogranicza częstotliwość wymiany wkładów. Dozownik idealnie sprawdza się więc w miejscach o dużym natężeniu ruchu.

Nowoczesny design

Dozownik został wykonany z wytrzymałego oraz odpornego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa ABS w biało-turkusowym kolorze.
Gładka powierzchnia obudowy jest łatwa w utrzymaniu czystości, dzięki czemu dozownik pasuje do najwyższych standardów i protokołów czyszczenia oraz HACCP.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.