Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 19,43 zł
Premium
Tork

Serwetka obiadowa 39 x 39 cm Tork LinStyle® 478855 Burgundowa 1 warstwa

Produkt niedostępny
  • Eleganckie serwetki obiadowe w klasycznym burgundowym kolorze o wysokiej wytrzymałości renomowanej marki Tork.
  • Produkt sprawdzi się w restauracjach, gdzie zrezygnowano z materiałowych serwet, wymagających regularnego prania.
Ilość warstw Jedna warstwa
Ilość szt. w opakowaniu 50
Ilość opakowań w kartonie 12
Jakość Premium
Materiał AirLaid
Wymiary szer x dł odcinka: 39 x 39 cm
Kolor Bordowy

Polecamy również:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Gwarantuje wysoką chłonność

Serwetki LinStyle® marki Tork wykonane są z wytrzymałej i przyjemnej w dotyku włókniny. Produkt gwarantuje wysoką chłonność podczas całego posiłku. W porównaniu z tradycyjnymi serwetkami papierowymi, serwetki marki Tork są grubsze oraz przyjemniejsze w dotyku.

Włókninowe serwetki marki Tork o wymiarach 39 x 39 centymetrów składane w 1/4 to świetna alternatywa dla serwet bawełnianych, które wymagają uciążliwego prania oraz prasowania przed przyjęciem gości.

Serwetki papierowe to świetny sposób komunikacji z klientem

Jak się okazuje, aż 75% gości odwiedzających restauracje, kawiarnie, bary lub puby czyta zawarte na nich reklamy oraz informacje.

Gustowny burgundowy kolor sprawdzi się przy eleganckich nakryciach stołu, gdzie dobre wrażenie gości jest wyjątkowo istotne. Dodatkowo serwetki z wyglądu oraz w dotyku przypominają tkaninę, co zwiększa komfort ich użytkowania.

Idealne w luksusowych restauracjach, kawiarniach czy w cukierniach

Wytrzymałe serwetki Tork LinStyle® sprawdzą się w luksusowych restauracjach oraz kawiarniach, a także w cukierniach, gdzie oferowane są produkty wysokiej jakości. Z powodzeniem można je wykorzystywać również w przestrzeni domowej. Idealnie współgrają zarówno z eleganckimi wnętrzami, jak i z nowoczesnym designem.

Wygodne opakowanie Tork Easy Handling™ ułatwia przenoszenie paczek z serwetkami, a także ich otwieranie i późniejszą utylizację.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.