Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 10,28 zł
Tork

Serwetka obiadowa 33 x 33 cm Tork 477841 Żółta 2 warstwy

Produkt niedostępny
  • Eleganckie serwetki obiadowe marki Tork w energetycznym, żółtym kolorze, który ożywi wnętrze oraz ociepli wizerunek restauracji.
  • Produkt jest wytrzymały oraz chłonny, dzięki czemu z powodzeniem będzie towarzyszył gościom podczas całego posiłku.
Ilość warstw Dwie warstwy
Ilość szt. w opakowaniu 200
Ilość opakowań w kartonie 10
Jakość Advanced
Materiał Celuloza
Wymiary szer x dł odcinka: 33 x 33 cm
Kolor Żółty

Polecamy również:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Wygodne i tanie rozwiązanie

Żółte serwetki obiadowe cenionej marki Tork to idealne rozwiązanie dla restauracji i kawiarni, które postanowiły zrezygnować z serwet bawełnianych. Rozwiązanie to jest wygodne oraz tanie, co pozwala zmniejszyć koszty prowadzenia własnego lokalu gastronomicznego.

Serwetki obiadowe marki Tork są wytrzymałe na rozrywanie oraz wyjątkowo chłonne, dzięki czemu świetnie sprawdzą się podczas serwowania przekąsek i lekkich posiłków. Po rozłożeniu serwetki mają rozmiar 33 x 33 centymetra.

 

Większa wydajność, większa oszczędność

Wytrzymałość serwetek papierowych marki Tork znacznie zwiększa ich wydajność, co pozwala zaoszczędzić na zakupie środków higienicznych.

Serwetki wykonane są z dwóch warstw, które połączone są za pomocą wytrzymałego tłoczenia, dzięki czemu nie rozdwajają się podczas użytkowania. Dodatkowo ich sztywna struktura ułatwia składanie w dowolne kształty i formy.

Serwetki papierowe stanowią również idealne rozwiązanie, wykorzystywane w komunikacji z gośćmi restauracji

Jak się okazuje, aż 75% klientów czysta zawarte na nich informacje oraz reklamy. Warto więc zdecydować się na personalizowany nadruk.

Serwetki w żółtym kolorze to świetny sposób na urozmaicenie wystroju wnętrza restauracji, a także ocieplenia jej wizerunku w oczach klientów.

Wygodne opakowanie Tork Easy Handling™ ułatwia przenoszenie kartonu w trakcie nakrywania do stołów, a także przyspiesza utylizację powstałych odpadów.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.