Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 10,33 zł
Tork

Serwetka obiadowa 33 x 33 cm Tork 477840 Limonkowa 2 warstwy

Produkt niedostępny
  • Serwetki obiadowe marki Tork w energetycznym, limonkowym kolorze to idealny wybór do restauracji ceniących sobie nowoczesność.
  • Jednorazowe serwetki to świetna alternatywa dla produktów bawełnianych, wymagających regularnego prania i prasowania.
Ilość warstw Dwie warstwy
Ilość szt. w opakowaniu 200
Ilość opakowań w kartonie 10
Jakość Advanced
Materiał Celuloza
Wymiary szer x dł odcinka: 33 x 33 cm
Kolor Limonkowy

Polecamy również:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Serwetki obiadowe marki Tork wykonane zostały z dwóch warstw najwyższej jakości celulozy

Gwarantuje im wysoką wytrzymałość, nawet podczas zamoczenia. Surowiec ten odpowiada również za miękką strukturę, która jest przyjazna dla skóry dłoni i twarzy.

Produkt charakteryzuje się wysoką chłonnością, dzięki czemu goście szybko pozbędą się resztek jedzenia z rąk lub kącików ust. Serwetki rozłożone na kolanach nie dopuszczą natomiast do zaplamienia ubrania.

 

Jednorazowe serwetki papierowe to świetny sposób na komunikację z klientem

Jak się okazuje, aż 75% gości lokali gastronomicznych czyta zawarte na nich informacje oraz oferty promocyjne lub reklamy.

Energetyczny, limonkowy kolor ożywi każde wnętrze oraz sprawi, że nawet klasyczna sala bankietowa nabierze wyjątkowego charakteru. Wyraziste odcienie dodatkowo zapadają w pamięci gości.

 

Serwetki obiadowe to idealny wybór podczas serwowania lekkich przekąsek i posiłków

Jedna sztuka w pełni wystarczy na cały czas biesiadowania, co pozwala ograniczyć koszty związane z zakupem jednorazowych produktów higienicznych.

Charakterystyczne dla marki Tork opakowanie Tork Easy Handling™ ułatwia przenoszenie kartonów z serwetkami podczas nakrywania do stołów. Paczki łatwo się otwierają oraz nadają się do recyklingu.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.