Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 10,81 zł
Tork

Serwetka koktajlowa 24 x 24 cm Tork 477829 Czarna 2 warstwy

Produkt niedostępny
  • Eleganckie serwetki koktajlowe znanej marki Tork w czarnym kolorze o wymiarach 24 x 24 cm.
  • Produkt świetnie sprawdza się podczas serwowania przekąsek, drinków lub napoi.
Ilość warstw Dwie warstwy
Ilość szt. w opakowaniu 200
Ilość opakowań w kartonie 12
Jakość Advanced
Materiał Celuloza
Wymiary szer x dł odcinka: 24 x 24 cm
Kolor Czarny

Polecamy również:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Wytrzymałe serwetki z celulozy


Serwetki koktajlowe zostały wykonane z dwóch warstw miękkiej celulozy, która gwarantuje dużą wytrzymałość nawet podczas zamoczenia. Dzięki temu sprawdzą się zarówno jako ochrona odzieży przed zaplamieniem w czasie posiłku, jak i środek higieniczny do wycierania rąk i kącików ust.
Elegancki czarny kolor pasuje niemalże do każdego wnętrza.

Serwetki jako narzędzie komunikacji z klientem


Serwetki papierowe są świetnym narzędziem do przedstawienia swojej oferty lub promocji oraz zachęcenia gości do ponownych odwiedzin lokalu. Jak pokazują badania, aż 75% użytkowników czyta napisy zawarte na serwetkach.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.