Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 6,71 zł
Tork

Serwetka dyspenserowa 31 x 32 cm Tork 477512 Biała 1 warstwa System N1

Produkt niedostępny
  • Serwetki dyspenserowe w tradycyjnym białym kolorze marki Tork to idealny wybór do restauracji serwujących niewielkie przekąski.
  • Produkt stanowi ekonomiczne rozwiązanie dla lokali gastronomicznych, które dbają o komfort swoich gości.
Identyfikator Systemu Tork N1 - Dozowniki / Serwetki w składce na ladę Counterfold
Ilość szt. w opakowaniu 300
Ilość opakowań w kartonie 24
Materiał Makulatura
Wymiary szer x dł odcinka: 31 x 32 cm
Kolor Biały

Pasujące dozowniki:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Idealne do serwowania niewielkich dań w barach szybkiej obsługi, lodziarniach lub cukierniach

Serwetki dyspenserowe marki Tork o rozmiarach idealnych do serwowania przekąsek i niewielkich dań w barach szybkiej obsługi, lodziarniach lub cukierniach.

Serwetki zostały wykonane z jednej warstwy celulozy, która gwarantuje im wytrzymałość oraz miękkość. Dzięki temu produkt jest przyjemny w dotyku i nie podrażnia skóry podczas wycierania rąk lub ust.

Ułożenie serwetek w dozowniku na zakładkę umożliwia zwiększenie wydajności produktu, a także podniesienie poziomu higieny. Każdy z gości ma kontakt jedynie z pobieraną serwetką, co zapobiega powstawaniu krzyżowych zakażeń bakteryjnych.

Serwetki papierowe są również świetną metodą komunikacji z klientem w branży gastronomicznej

Jak się okazuje, aż 75% gości restauracji, kawiarni lub barów czyta zawarte na nich reklamy i informacje. Warto więc zdecydować się na własny nadruk.

Serwetki papierowe marki Tork idealnie pasują do dozownika Tork w systemie N1

Korzystanie z dozowników nie tylko zwiększa wydajność, ale również chroni serwetki przed zabrudzeniem oraz zwiększa zadowolenie gości z obsługi.

Serwetki papierowe sprawdzą się w lokalach samoobsługowych i niewielkich kawiarniach, a także w miejscach, gdzie serwuje się niewielkie przekąski, np. lody w lodziarniach lub ciastka w cukierni. Produkt stanowi higieniczny sposób podania oraz funkcjonalne czyściwo do wytarcia zabrudzonych rąk lub ust.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.