Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 101,30 zł
Tork

Tork Ręcznik w składce C 290264 Biały 2400szt. 2 warstwy System H3

Produkt niedostępny
  • Ręczniki papierowe w higienicznej składce C marki Tork to wydajne rozwiązanie do łazienek o średnim lub dużym natężeniu ruchu.
  • Produkt stanowi optymalny wybór, gdy wydajność oraz koszty są tak samo istotne.
Identyfikator Systemu Tork H3 - Dozowniki / Ręczniki w składce ZZ i składce C
Ilość warstw Dwie warstwy
Ilość szt. w opakowaniu 120
Ilość opakowań w kartonie 20
Jakość Advanced
Materiał Makulatura
Wymiary szer x dł odcinka: 31 x 25 cm
Kolor Biały

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Wydajne ręczniki w składce C

Ręczniki papierowe w białym kolorze wykonane zostały z dwóch warstw makulatury wysokiej jakości. Surowiec ten gwarantuje im wysoką chłonność i wytrzymałość nawet po zamoczeniu, co zapewnia komfortowe osuszanie dłoni.

Na osuszenie dłoni wystarcza w pełni jedna składka papieru, co znacznie ogranicza zużycie produktu oraz pozwala obniżyć koszty związane z zakupem środków higienicznych dla łazienek o średnim lub dużym natężeniu ruchu.

Dozowniki Tork do ręczników w składce C podnoszą wydajność produktu


Wykorzystanie dozowników jest znacznie wydajniejsze niż ręczniki ułożone na blacie łazienkowym w stosiku. Dodatkowo dozowniki chronią produkt przed zamoczeniem i zabrudzeniem, co znacznie podnosi poziom higieny.

Dozowanie ręczników odcinek po odcinku sprawia, że każdy użytkownik ma kontakt jedynie z pobieranym ręcznikiem, co minimalizuje ryzyko powstawania krzyżowych zakażeń bakteryjnych.

Sebastian

Dobrej jakości

Zamówiłem za poleceniem znajomego i jestem bardzo zadowolony. Świetnie zastępują ręczniki, które zwykle kupowaliśmy.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

5
1 opinia klienta
100%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.