Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 83,05 zł
Tork

Podkładka papierowa pod nakrycie Tork 474554 Piaskowa 1 warstwa

Produkt niedostępny
  • Podkładki papierowe pod zastawę stołową marki Tork to stosunkowo nowy pomysł na estetyczne oraz eleganckie nakrycie stołu.
  • Produkt stanowi cenną ochronę dla blatów i stołów przed plamami ze spożywanych dań oraz napojów.
Ilość warstw Jedna warstwa
Ilość szt. w opakowaniu 500
Ilość opakowań w kartonie 5
Jakość Advanced
Materiał Recycled
Wymiary szer x dł odcinka: 31 x 42 cm
Kolor Piaskowy

Polecamy również:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Elegancki sposób na dekorację stołu

Podkładki papierowe pod zastawę stołową marki Tork to elegancki sposób na dekorację stołu oraz jego dodatkowe zabezpieczenie przed zaplamieniem. Delikatny, piaskowy odcień będzie idealnie pasował do minimalistycznych wnętrz w restauracjach kładących nacisk na naturalność.

Podkładki papierowe na stół marki Tork to nowoczesny sposób na komunikację z klientem. Jak się okazuje, podczas wizyty w restauracji, kawiarni lub barze, informacje lub reklamy na nich zawarte czyta aż 75% gości.

Ułatwiają zachowanie czystego oraz eleganckiego wyglądu

Papierowe podkładki poprawiają wizerunek lokalu, a także ułatwiają zachowanie czystego oraz eleganckiego wyglądu.

Produkt chroni stół przed plamami z dań lub napojów, co jest wyjątkowo istotne w przypadku alkoholu, mogącego pozostawiać nieestetyczne ślady.

Dostarczane są z najwyższą dbałością

Podkładki papierowe marki Tork dostarczane są z najwyższą dbałością na specjalnych tackach, które pozwalają uniknąć nieestetycznych zagnieceń. Dodatkowo opakowania są płaskie i nie zajmują wiele miejsca, dzięki czemu mogą być łatwo składowane w magazynie.

Produkt z europejskim certyfikatem

Produkt posiada certyfikat dopuszczający go do kontaktu z żywnością, dzięki czemu z powodzeniem może być wykorzystywany w lokalach gastronomicznych, takich jak restauracje, kawiarnie, bary oraz cukiernie.

Podkładki papierowe Tork otrzymały europejski certyfikat EU Ecolabel, co potwierdza ich przyjazny wpływ na środowisko naturalne.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.