Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 149,35 zł
Tork

Tork podajnik na papier Dozownik do czyściw w odcinkach 654000 Biało turkusowy System W4

Cena:

149,35 zł 183,70 zł brutto
Produkt dostępny
  • Wygodny podajnik do czyściwa w odcinkach marki Tork w atrakcyjnym biało-turkusowym kolorze.
  • Wiele opcji montażu sprawia, że w celu założenia dozownika na ścianę nie trzeba wiercić dziur.
Identyfikator Systemu Tork W4 - Dozowniki / Czyściwa w składce/odcinkach
Materiał ABS+MABS
Ilość szt. w opakowaniu 1
Ilość opakowań w kartonie 1
Linia Performance
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 37,4 x 42,7 x 20,6 cm
Kolor Biało turkusowy

Pasujące wkłady

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Wykonany z wytrzymałego tworzywa ABS i MABS

Dozownik na czyściwo w odcinkach z linii Performance marki Tork wykonany został z wytrzymałego tworzywa ABS i MABS, które jest odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo przeźroczysta obudowa umożliwia kontrolę ilości wkładów, aby czyściwa nigdy nie zabrakło użytkownikom.

Dozownik jest prosty oraz intuicyjny w obsłudze, dzięki czemu dokładanie wkładów zajmuje niewiele czasu. Proste oraz nowoczesne wzornictwo ułatwia zachowanie czystości, a także poprawia wizerunek pomieszczenia.

Można również zamontować za pomocą wytrzymałych przyssawek lub magnesów

Aby uniknąć uciążliwego wiercenia otworów na ścianie, dozownik można również zamontować za pomocą wytrzymałych przyssawek lub magnesów, które znaleźć można w ofercie Tork. Montaż urządzenia na ścianie to wygodne rozwiązanie, które dodatkowo oszczędza miejsce na podłodze.

Mniejsza produkcja odpadów

Dozownik umożliwia pobieranie pojedynczych odcinków czyściwa w systemie W4, co znacznie ogranicza zużycie środków higienicznych oraz związane z ich zakupem koszty. Niskie zużycie oznacza również mniejszą produkcję odpadów, co ma pozytywny wpływ na środowisko naturalne.

Estetyczny dozownik wyposażony został w zamykanie, które chroni czyściwo przed wilgocią, kurzem oraz zabrudzeniami. Urządzenia te mogą więc być wykorzystywane we wszystkich warunkach, wspierając firmy w poprawie bezpieczeństwa, komfortu pracy, a jednocześnie podnosząc poziom higieny.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.