Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 52,62 zł
Premium
Tork

Alkoholowy preparat w płynie do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk Tork 420110 Przeźroczysty System S1

Produkt niedostępny
  • Alkoholowy preparat w płynie do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk marki Tork to sprawdzony sposób na walkę z drobnoustrojami.
  • Produkt nie klei się oraz nie wysusza skóry dłoni, dzięki czemu może być regularnie stosowany przez personel medyczny.
Identyfikator Systemu Tork S1 - Dozowniki / Mydła w płynie, Tork S4 - Dozowniki / Mydła w pianie
Cecha Produkt biobójczy
Ilość dawek 1000 doz
Ilość opakowań w kartonie 6
Jakość Premium
Pojemność 1000 ml
Kolor Bezbarwny

Pasujące dozowniki:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Wydajny oraz skuteczny produkt zawierający 80% denaturatu

Alkoholowy preparat w płynie do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk to wydajny oraz skuteczny produkt zawierający 80% denaturatu. Sprawdzi się zarówno w codziennej pracy personelu medycznego, jak i w innych przypadkach, kiedy konieczna jest dezynfekcja rąk bez dostępu do bieżącej wody.

Produkt wykazuje bardzo skuteczne działanie, dzięki czemu może być stosowany regularnie. Preparat jest w pełni zgodny z normami EN1500, EN 12791 i EN14476.

 

Preparat jest bezzapachowy oraz szybko się wchłania, co pozwala na szybki powrót do wykonywanych czynności

Delikatna, płynna konsystencja łatwo się rozprowadza oraz nie pozostawia po sobie nieprzyjemnego uczucia klejenia się dłoni. Jako jeden z nielicznych preparatów tego typu, produkt nawilża skórę, nie pozostawiając nieprzyjemnego uczucia suchości.

 

Większy poziom higieny

Wygodna butelka jest szczelna oraz w pełni higieniczna, co zapobiega przenoszeniu się krzyżowych zakażeń bakteryjnych. Dodatkowo wraz ze zużyciem płynu zapada się do środka, co pozwala zredukować ilość produkowanych odpadów.

Dla zwiększenia poziomu higieny preparat warto wykorzystywać wraz z dozownikami Tork w systemie S1. Dozowniki są proste w obsłudze oraz umożliwiają bezdotykowe lub łokciowe aplikowanie środka odkażającego.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.