Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 35,00 zł
Premium
Tork

Piana na bazie alkoholu do higienicznej dezynfekcji rąk Tork 511104 Przeźroczysta 400 ml

Cena:

35,00 zł 37,80 zł brutto
Produkt dostępny
  • Skuteczna pianka do higienicznej dezynfekcji rąk na bazie alkoholu to sprawdzone rozwiązanie w przypadku braku dostępu do bieżącej wody.
  • Pianka łatwo się rozprowadza oraz nie wysusza skóry, dzięki czemu może być wykorzystywana do regularnego stosowania.
Identyfikator Systemu Tork S1 - Dozowniki / Mydła w płynie, Tork S4 - Dozowniki / Mydła w pianie
Cecha Produkt biobójczy
Ilość dawek 1000 doz
Ilość opakowań w kartonie 12
Jakość Premium
Pojemność 400 ml
Kolor Bezbarwny

Produkt alternatywny:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Skuteczna dezynfekcja rąk

Pianka dezynfekcyjna potwierdzona europejską normą EN 1500 została stworzona na bazie denaturatu, dzięki czemu skutecznie zapobiega zakażeniom. Produkt jest bezbarwny i bezzapachowy, dzięki czemu sprawdzi się nawet u osób ze skłonnościami do alergii skórnych.

Pianka łatwo się rozprowadza oraz nie wysusza skóry dłoni, dzięki czemu może być stosowana regularnie. Produkt sprawdza się zwłaszcza w miejscach bez dostępu do bieżącej wody oraz w przypadku awarii kanalizacyjnych, np. w biurach, ponieważ nie wymaga spłukiwania.

Wygodna butelka

Wygodna butelka wolnostojąca o pojemności 400 ml posiada higieniczną pompkę, która ogranicza zużycie pianki, a także gwarantuje komfortowe dozowanie odpowiedniej ilości preparatu. Jednorazowa butelka to świetne rozwiązanie do miejsc, gdzie brakuje miejsca na montaż dozownika.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.