Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 310,57 zł
Premium
Tork

Piana do higienicznej dezynfekcji rąk (środek biobójczy) Tork 520101 Przeźroczysty 950 ml System S4

Cena:

310,57 zł 335,42 zł brutto
Produkt dostępny
  • Skuteczna piana na bazie denaturatu do higienicznej dezynfekcji rąk marki Tork idealnie sprawdzi się w miejscach bez dostępu do bieżącej wody.
  • Produkt jest bezbarwny i bezzapachowy, dzięki czemu nie podrażnia delikatnej skóry dłoni nawet podczas częstego użytkowania.
Identyfikator Systemu Tork S1 - Dozowniki / Mydła w płynie, Tork S4 - Dozowniki / Mydła w pianie
Cecha Produkt biobójczy
Ilość dawek 2375 doz
Ilość opakowań w kartonie 6
Jakość Premium
Pojemność 950 ml
Kolor Bezbarwny

Pasujące dozowniki:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Skuteczna dezynfekcja rąk

Pianka do higienicznej dezynfekcji rąk o zawartości 75% denaturatu łatwo się rozprowadza oraz nie wymaga spłukiwania, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w miejscach bez dostępu do bieżącej wody. Bezbarwny oraz bezzapachowy preparat jest łagodny dla skóry dłoni.

Produkt jest zgodny z europejską normą EN 1500.

Higieniczne opakowanie przyjazne dla środowiska naturalnego

Szczelna butelka sprawia, że produkt gwarantuje wysoki poziom higieny, a praktyczna pompka ogranicza nadmierne zużycie pianki.

Butelka zapada się do środka wraz ze zużyciem pianki, co pozwala zminimalizować ilość produkowanych odpadów.

Dozowniki Tork do pianek w systemie S4

Dla dodatkowej poprawy poziomu higieny oraz podniesienia komfortu użytkowania, warto wykorzystać dozowniki Tork do systemów piankowych. Produkt posiada certyfikat Szwedzkiego Towarzystwa Reumatologicznego, potwierdzającego szybką i łatwą wymianę wkładów.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.