Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 107,20 zł
Tork

Papier toaletowy w składce Tork 114271 Biały 8712szt. 2 warstwy System T3

Cena:

107,20 zł 131,85 zł brutto
Produkt dostępny
  • Papier toaletowy w składce renomowanej marki Tork to idealny sposób na podniesienie poziomu higieny w łazience, a także zminimalizowanie zużycia produktu.
  • Papier jest wytrzymały oraz delikatny dla skóry. Nie powoduje podrażnień, co gwarantuje zadowolenie gości łazienki.
Identyfikator Systemu Tork T3 - Dozowniki / Papier toaletowy w składce Bulk
Ilość warstw Dwie warstwy
Ilość szt. w opakowaniu 242 odc
Ilość opakowań w kartonie 36
Jakość Advanced
Materiał Makulatura
Wymiary szer x dł odcinka: 11,0 x 19 cm
Kolor Biały

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Papier toaletowy marki Tork został wykonany z dwóch warstw wytrzymałej oraz bardzo chłonnej makulatury

Tłoczony wzór eleganckiego liścia poprawia wizerunek każdej łazienki oraz zwiększa zadowolenie gości.

Papier toaletowy w składce to unikalne rozwiązanie podnoszące znacznie poziom higieny. Każda osoba odwiedzająca łazienkę ma kontakt jedynie z pobieranym listkiem, co zapobiega powstawaniu krzyżowych zakażeń bakteryjnych.

Dzięki papierowi toaletowemu w wygodnych składkach goście łazienki zużywają dokładnie tyle produktu, ile potrzebują, co znacznie zwiększa wydajność i ogranicza koszty związane z zakupem środków higienicznych. Technologia ta ogranicza również ilość produkowanych odpadów.

Uzupełnianie wkładów jest łatwe oraz intuicyjne

Papier toaletowy w higienicznej składce jest w pełni kompatybilny z dozownikami Tork w systemie T3. Uzupełnianie wkładów jest łatwe raz intuicyjne, a także nie zajmuje wiele czasu. Dodatkowo prosty design dozowników ułatwia zachowanie ich w pożądanej czystości.

Papier toaletowy w składce Tork Advanced sprawdzi się wszędzie tam, gdzie wyjątkowo istotne jest zachowanie równowagi pomiędzy ceną a wydajności. System najchętniej wykorzystywany jest w łazienkach o średnim natężeniu ruchu, przede wszystkim w szpitalach i przychodniach medycznych, a także branży HoReCa.

Igor

Pięć gwiazdek

W porządku. Pasuje do dozownika

Romek

Dobry

Jestem bardzo zadowolony z tego papieru, mogę śmiało polecić

Jadwiga

papier w składce

Bardzo ciekawe rozwiązanie, papier w składce, a nie w rolkach, idealnie dopasowane odcinki, świetnie się uzywa, polecam gorąco

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

5
3 opinie klientów
100%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.