Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 53,37 zł
Tork

Tork Papier toaletowy w rolkach mini jumbo 120231, 2-warstwowy - Biały, System T2

Cena:

53,37 zł 65,65 zł brutto
Produkt dostępny
  • Biały papier toaletowy Tork Mini Jumbo wykonany jest z dwóch warstw makulatury o jakości Premium, dzięki czemu jest miękki i delikatny dla wyjątkowo wrażliwej skóry okolic intymnych.
  • Produkt posiada unikalny tłoczony dekor w postaci srebrnego listka, który doda elegancji każdej łazience oraz zwiększy uznanie i poczucie luksusu wśród odwiedzających ją gości.
Identyfikator Systemu Tork T2 - Dozowniki / Papier toaletowy w roli Mini Jumbo
Ilość warstw Dwie warstwy
Ilość szt. w opakowaniu 1
Ilość opakowań w kartonie 12
Materiał Makulatura
Wymiary 9,5 cm
Długość rolki 170 m
Kolor Biały

Papier toaletowy Tork Mini Jumbo charakteryzuje się dużą miękkością oraz wysoką jakością wykonania

Dzięki temu z powodzeniem może być wykorzystywany w łazienkach o średnim lub dużym natężeniu ruchu.

Produkt jest kompatybilny z pojemnymi dozownikami na papier toaletowy Tork Mini Jumbo w systemie T2, który jest łatwy i intuicyjny w obsłudze oraz w utrzymaniu czystości. Dozowniki zostały tak zaprojektowane, aby zagwarantować użytkownikom maksymalną higienę i poczucie komfortu.

Produkt posiada europejski certyfikat EU Ecolabel oraz FSC, które potwierdzają jego nieszkodliwy wpływ na środowisko naturalne.

Duża objętość rolek papieru sprawia, że nie wymagają zbyt częstej wymiany

Mamy pewność, że papieru toaletowego nie zabraknie nawet w mocno uczęszczanej łazience. Ozdobne tłoczenie w formie szarego liścia sprawia, że papier wydaje się grubszy oraz bardziej atrakcyjny.

Opakowanie zawiera 12 rolek po 170 metrów, co łącznie daje aż 2040 metrów wydajnego papieru toaletowego z dekorem do wykorzystania w łazience. Na jednej rolce znajduje się aż 850 wydajnych arkuszy w atrakcyjnej cenie.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.