Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 6,87 zł
Tork

Papier toaletowy w rolkach Tork 120320, Premium, biały, 2-warstwowy, System T4

Cena:

6,87 zł 8,45 zł brutto
Produkt dostępny
  • Papier toaletowy Tork to niezawodna jakość oraz wysoki komfort użytkowania, porównywalny do domowego.
  • Produkt jest wyjątkowo miękki oraz delikatny dla skóry, dzięki czemu nie powoduje przykrych otarć oraz podrażnień.
Identyfikator Systemu Tork T4 - Dozowniki / Papier toaletowy w rolce konwencjonalnej
Ilość warstw Dwie warstwy
Ilość szt. w opakowaniu 8
Ilość opakowań w kartonie 96
Materiał Celuloza
Wymiary 9,5 cm
Długość rolki 23 m
Kolor Biały

Pasujące dozowniki:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Dwuwarstwowy papier toaletowy Tork w kolorze białym idealny do eleganckich łazienek w hotelach lub biurowcach

Produkt został wykonany z wysokiej jakości celulozy, która gwarantuje dużą miękkość, a jednocześnie wytrzymałość na rozrywanie. Dzięki innowacyjnej technologii klejenia warstw papier nie rozdwaja się w trakcie użytkowania, co zwiększa komfort korzystania z toalety oraz zadowolenie i uznanie wśród gości łazienki.

Papier posiada delikatne tłoczenie, które prezentuje się atrakcyjnie na tle łazienki, ale również sprawia wrażenie znacznie grubszego. Elegancki wygląd pasuje do klasycznych oraz nowoczesnych łazienek o zróżnicowanym wystroju.

Każda rolka papieru ma aż 23 metry długości, dzięki czemu wystarcza na znacznie dłużej

Ekonomiczne dozowanie odcinków zwiększa poziom higieny oraz ogranicza ilość powstających odpadów.

Papier toaletowy Tork jest kompatybilny z systemem dozowników Tork T4 dostępnych w uniwersalnych wersjach kolorystycznych. Dozowniki nie zajmują wiele miejsca, dzięki czemu sprawdzą się nawet w niewielkich, ciasnych toaletach.

Szybka oraz intuicyjna wymiana rolek znacznie ogranicza czas potrzebny na obsługę łazienki. Dodatkowo dozowniki posiadają prosty, elegancki design, który ułatwia zachowanie ich w czystości.

Kazimierz

Papier

Wysoka jakość i wydajność. Szybka dostawa.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

5
1 opinia klienta
100%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.