Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 70,85 zł
Tork

Papier toaletowy w roli mini Jumbo Tork 120278, 2-warstwowy, biały, Advanced, system T2

Cena:

70,85 zł 87,15 zł brutto
Produkt dostępny
  • Papier toaletowy w dużej roli od jednego z czołowych producentów środków higienicznych na rynku światowym.
  • Papier marki Tork jest niezwykle chłonny oraz wydajny, co pozwala ograniczyć koszty związane z zakupem środków higienicznych.
Identyfikator Systemu Tork T2 - Dozowniki / Papier toaletowy w roli Mini Jumbo
Ilość warstw Dwie warstwy
Ilość szt. w opakowaniu 1
Ilość opakowań w kartonie 12
Materiał Makulatura
Wymiary 9,1 cm x 170 m
Długość rolki 170 m
Kolor Biały

Dwuwarstwowy papier toaletowy w pojemnej roli gwarantuje znacznie większą wydajność niż tradycyjne rolki innych producentów

Dzięki temu jedna rolka wystarcza na znacznie dłużej, co zwiększa zadowolenie gości łazienki oraz ogranicza czas personelu sprzątającego potrzebny na częstą wymianę rolek.

Papier toaletowy Tork w dużej roli to idealne rozwiązanie do łazienek o średnim i dużym natężeniu ruchu, takich jak lotniska, hale widowiskowe, szpitale, placówki medyczne oraz szkoły. Duża pojemność sprawia, że gościom nigdy nie brakuje papieru, co znacznie zwiększa zadowolenie z obsługi łazienki.

Korzystanie z dozowników Tork to świetna metoda na podniesienie poziomu higieny w łazience, a także ograniczenie ilości zużywanego papieru toaletowego

Biały papier toaletowy Tork w dużej roli to estetyczny środek higieniczny zaspokajający podstawowe potrzeby gości łazienki. Produkt idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebny jest dobrej jakości papier w przystępnej oraz atrakcyjnej cenie.

Papier toaletowy Tork jest kompatybilny z systemem dozowników Tork T2. Do wyboru mamy dozowniki w uniwersalnych kolorach, które bez problemu dopasujemy do każdej łazienki. Prosta obsługa oraz instynktowna wymiana rolek znacznie ogranicza czas potrzebny na obsługę łazienki.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.