Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 10,98 zł
Tork

Papier toaletowy do dozownika z automatyczną zmianą rolek Tork 2100 Biały 60szt. 2 warstwy 32,5m System T4

Produkt niedostępny
  • Papier toaletowy do dozownika z automatyczną zmianą rolek to wydajne oraz oszczędne rozwiązanie do łazienek o małym natężeniu ruchu.
  • Produkt jest wyjątkowo chłonny oraz wytrzymały, dzięki czemu nie rozrywa się podczas użytkowania, co wpływa na zadowolenie gości łazienki.
Identyfikator Systemu Tork T4 - Dozowniki / Papier toaletowy w rolce konwencjonalnej
Ilość warstw Dwie warstwy
Ilość szt. w opakowaniu 250 odc
Ilość opakowań w kartonie 6 op x 10 szt
Jakość Universal
Materiał Makulatura
Wymiary szer x dł odcinka: 9,4 x 12,5 cm
Długość rolki 32,5 m
Kolor Szary

Pasujące dozowniki:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Podwójne dozowniki z automatyczną zmianą rolek

Papier toaletowy Tork do dozownika z automatyczną zmianą rolek to świetne rozwiązanie do łazienek o małym natężeniu ruchu. Podwójny dozownik gwarantuje stały dostęp gości toalety do papieru toaletowego.
Wykorzystanie dozowników chroni papier toaletowy przed zabrudzeniem i zamoczeniem, a także znacznie podnosi poziom higieny w toalecie. Dodatkowo jest to rozwiązanie ograniczające zużycie papieru, co pozwala ograniczyć koszty związane z zakupem środków higienicznych.

Wysoka wydajność oraz zadowalająca jakość

Papier toaletowy został wykonany z dwóch warstw makulatury, charakteryzującej się wysoką chłonnością, co pozwala zminimalizować zużycie.
Wytrzymała formuła w przystępnej cenie zapobiega rozrywaniu się papieru podczas użytkowania, co stanowi podstawę zadowolenia gości łazienki.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.