Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 46,38 zł
Tork

Osłona przeciw kapaniu Tork 511052 System S1,S2,S4

Produkt niedostępny
  • Osłona przeciw kapaniu marki Tork to sprawdzony sposób na zachowanie czystości w łazienkach.
  • Produkt zapobiega tworzeniu nieestetycznych plam ze skapującego mydła w płynie lub piance na płytkach i blatach łazienkowych.
Identyfikator Systemu Tork S1 - Dozowniki / Mydła w płynie, Tork S2 - Dozowniki / Mydła w płynie mini, Tork S4 - Dozowniki / Mydła w pianie
Ilość opakowań w kartonie 6
Wymiary wys x szer x gł: 12 x 12,7 x 7,1
Kolor Biały

Osłona przeciw kapaniu zwiększa zadowolenie gości

Higieniczna osłona przeciw kapaniu zapobiega powstawaniu klejących i nieestetycznych plam na blatach lub podłodze łazienki. Zapobiega to zabrudzeniu obuwia, co znacznie zwiększa zadowolenie gości korzystających z łazienki.

Produkt został wykonany z wytrzymałego metalu, który nie jest wrażliwy na działanie produktów higienicznych.

Uniwersalny kolor

Osłona przeciw kapaniu w klasycznym białym kolorze to sprawdzony dodatek, który pasuje niemalże do każdego rodzaju wystroju wnętrz. Wykorzystanie białej osłonki rekomenduje się wraz z białymi dozownikami Tork na mydło w płynie lub w piance.

Idealnie gładka powierzchnia ułatwia wycieranie i czyszczenie osłonki ze śladów mydła w płynie i kurzu, co pozwala zachować wysoki poziom higieny w łazienkach. Dodatkowo łatwa konserwacja znacznie ułatwia i przyspiesza pracę personelu sprzątającego, który może poświęcić więcej uwagi ważniejszym czynnościom.

 

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.