Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 38,74 zł
Premium
Tork

Tork mydło w pianie luksusowe 520901 Przeźroczyste System S4

Cena:

38,74 zł 47,65 zł brutto
Produkt dostępny
  • Wydajne mydło w piance marki Tork do łazienek o dużym natężeniu ruchu, gdzie zadowolenie gości jest szczególnie istotne.
  • Mydło ma właściwości nawilżające oraz pielęgnacyjne, dzięki czemu nie podrażnia skóry dłoni nawet podczas częstego stosowania.
Identyfikator Systemu Tork S4 - Dozowniki / Mydła w pianie
Cecha Perfumowane
Ilość dawek 2500 doz
Ilość opakowań w kartonie 6
Jakość Premium
Pojemność 1000 ml
Kolor Bezbarwny

Pasujace dozowniki:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Jedna buteleczka wystarcza nawet na 2500 dozowań

Mydło w piance marki Tork to luksusowe, a zarazem wydajne rozwiązanie do łazienek o dużym natężeniu ruchu. Jedna buteleczka wystarcza nawet na 2500 dozowań, co daje wyniki zdecydowanie lepszy niż tradycyjne mydło w płynie.

 

Większy komfort i zadowolenie gości łazienki

Mydło w piance Tork zostało skomponowane z naturalnych składników, które pielęgnują oraz nawilżają skórę. Dłonie stają się miękkie oraz wyraźnie odświeżone, co zwiększa komfort i zadowolenie gości łazienki.

Produkt wyróżnia się przyjemnym zapachem z cytrusowymi nutami oraz głębią róży, orchidei, frezji oraz magnolii na bazie walili, drewna i piżma. Obok tak wyjątkowej woni nikt nie przejdzie obojętnie.

Wysoki poziom higieny

Jednorazowe opakowanie jest szczelne oraz posiada wygodną pompkę, dzięki czemu gwarantuje wysoki poziom higieny oraz zapobiega powstawaniu krzyżowych zakażeń bakteryjnych.

Praktyczna buteleczka kurczy się do środka wraz z zużyciem produktu, co pozwala ograniczyć ilość produkowanych odpadów.

Mydło w piance marki Tork jest w pełni kompatybilne z dozownikami Torki do mydła w pianie w systemie S4

Dozowniki są łatwe w użytkowaniu oraz obsłudze podczas wymiany wkładów, co potwierdza certyfikat Easy-to-use wydany przez Szwedzkie Towarzystwo Reumatologiczne.

Przyjemny zapach oraz konsystencja pianki idealnie sprawdza się w luksusowych restauracjach, strefach VIP oraz wszędzie tam, gdzie zależy nam na wywarciu dobrego wrażenia na gościach łazienki.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.