Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 9,63 zł
Tork

Miękka serwetka obiadowa 33 x 33 cm Tork 477414 Biała 3 warstwy

Cena:

9,63 zł 11,85 zł brutto
Produkt dostępny
  • Miękkie serwetki obiadowe w estetycznym, białym odcieniu marki Tork to produkt, którego nie może zabraknąć w żadnym lokalu gastronomicznym.
  • Serwetki są wytrzymałe oraz wyjątkowo chłonne, dzięki czemu odpowiadają na podstawowe potrzeby gości restauracji.
Ilość warstw Trzy warstwy
Ilość szt. w opakowaniu 150
Ilość opakowań w kartonie 10
Jakość Advanced
Materiał Celuloza
Wymiary szer x dł odcinka: 33 x 33 cm
Kolor Biały

Polecamy również:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Serwetki obiadowe marki Tork wykonane są z trzech warstw celulozy

Materiał ten charakteryzuje się dużą wytrzymałością, nawet podczas zamoczenia, a także przyjemną w dotyku strukturą, która nie podrażnia skóry.

Wytrzymała struktura oraz chłonność sprawiają, że serwetki obiadowe marki Tork są wydajniejsze niż podobne produkty innych marek. Pozwala to ograniczyć koszty związane z zakupem środków higienicznych.

 

 

Serwetki jednorazowe firmy Tork otrzymały certyfikat dopuszczający je do kontaktu z żywnością

Dzięki temu bez obaw mogą być wykorzystywane we wszystkich rodzajach lokali gastronomicznych.

Produkt idealnie wchłania wodę oraz tłuste plamy, dzięki czemu serwetki stają się niezbędnym środkiem higienicznym podczas spożywania posiłków w restauracjach, kawiarniach lub barach.

 

Serwetki jednorazowe to sprawdzone narzędzie wykorzystywane do komunikacji z klientem

Jak się okazuje, aż 75% gości lokali gastronomicznych czyta zawarte na nich informacje oraz oferty promocyjne.

Każda z serwetek papierowych ma po rozłożeniu wymiary 33 x 33 centymetry, dzięki czemu spożywanie posiłków jest wygodne i komfortowe.

 

Praktyczne opakowanie Tork Easy Handling™ ułatwia przenoszenie paczek z serwetkami podczas nakrywania do stołu, a także ich otwieranie i późniejszą utylizację.

Emilia R.

Dobra jakość i bardzo chłonne

Serwetki dostarczane są w dobrze zapakowanym, wytrzymałym kartonie, a perforowana pokrywa zapewnia łatwy dostęp do zawartości. Każda z dziesięciu paczek zawierających 150 serwetek jest podzielona na pół, więc gdy przejdziesz przez pierwsze 75, pozostałe pozostaną higienicznie zapakowane. Nie są tak grube, jak niektóre drogie serwetki, ale nie są też tanie, cienkie i błyszczące. Jako serwetki obiadowe są dobrej jakości - miękkie i bardzo chłonne oraz przyjemne w użyciu.

Z przyjemnością odnotowuję, że firma jest członkiem grupy EU Ecolabel, której celem jest ograniczenie negatywnego wpływu na środowisko.

Nie mogę nic zarzucić.

Konrad

Świetne serwetki do użytku domowego lub w restauracji

Dobrej jakości 3-warstwowe białe serwetki w rozsądnej cenie, idealnie nadające się do użytku domowego (jeśli masz dużo przyjęć), pubu i restauracji. W solidnym i mocnym kartonowym pudełku znajduje się 10 dużych paczek po 150 serwetek. Jesteśmy liczną dziesięcioosobową rodziną i te serwetki okazały się odpowiednie na nasze niedzielne obiady. Doskonały zakup.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

5
2 opinie klientów
100%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.