Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 142,89 zł
Tork

Tork Matic® - Ręcznik w roli 120067, biały - 150 m, System H1

Produkt niedostępny
  • Białe ręczniki papierowe w pojemnej roli to wydajny sposób na osuszanie dłoni oraz wycieranie mokrych lub lekko zabrudzonych powierzchni w łazienkach o dużym natężeniu ruchu.
  • Produkt jest chłonny oraz wytrzymały nawet podczas zamoczenia, co zwiększa komfort osuszania dłoni.
Identyfikator Systemu Tork H1 - Dozowniki / Ręczniki w roli Matic®
Ilość warstw Jedna warstwa
Ilość szt. w opakowaniu 1
Ilość opakowań w kartonie 6
Materiał Celuloza
Wymiary 21 cm
Długość rolki 150 m
Kolor Biały

Ograniczenie kosztów w zakupie

Białe ręczniki papierowe marki Tork zostały wykonane z wysokiej jakości mieszaniny celulozy, która jest wytrzymała i nie rozrywa się nawet podczas zamoczenia. Dzięki specjalnej technologii łączenia warstw produkt nie rozdwaja się podczas wycierania rąk lub powierzchni.
Ręczniki są wyjątkowo chłonne, co znacznie zwiększa ich wydajność oraz pozwala ograniczyć koszty związane z zakupem środków higienicznych.

Nie wywołuje podrażnień skóry

Produkt jest miękki oraz przyjemny w dotyku, dzięki czemu nie wywołuje podrażnień skóry oraz nie rysuje wycieranych powierzchni.
Ręczniki papierowe posiadają motyw dekoracyjny w formie liścia, który zwiększa zadowolenie z użytkowania oraz podnosi uznanie gości łazienki.
Ręczniki papierowe Tork dają możliwość dozowania odcinek po odcinku, co znacznie ogranicza zużycie, a wymiana wkładów w dozownikach może być wykonywana rzadziej. Pozwala to zaoszczędzić czas personelu sprzątającego, który może skupić się na utrzymaniu czystości w łazience.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.