Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 162,93 zł
Tork

Jednorazowy ręcznik do włosów Tork 746000 Biały 250szt. 5 warstw

Produkt niedostępny
  • Jednorazowy ręcznik do włosów to idealne rozwiązanie dla zakładów fryzjerskich, którym zależy na ograniczeniu kosztów i zadowoleniu klientów.
  • Produkt jest wytrzymały oraz odporny na rozrywanie nawet po zamoczeniu, dzięki czemu idealnie spełnia swoją funkcję.
Ilość warstw Pięć warstw
Ilość szt. w opakowaniu 250
Ilość opakowań w kartonie 1
Materiał Celuloza
Wymiary szer x dł odcinka: 30 cm x 70 cm
Kolor Biały

Wyposaż swój salon w pozostałe potrzebne produkty

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Uniwersalny jednorazowy ręcznik marki Tork

Jednorazowe ręczniki papierowe to sprawdzony sposób na ograniczenie kosztów oraz zwiększenie wygodny w zakładach fryzjerskich, którym zależy na najwyższym poziomie świadczonych usług. Ręczniki jednak świetnie sprawdzą się również w gabinetach kosmetycznych oraz placówkach medycznych do wycierania ciała.

Wytrzymała struktura

Produkt został wykonany aż z 5 warstw wytrzymałej celulozy, dzięki czemu nie rozrywa się nawet podczas zamoczenia. Dodatkowo ręczniki nie pylą oraz nie pozostawiają śladów na włosach lub ciele klienta.
Ręczniki są miękkie i przyjemne w dotyku, dzięki czemu nie wywołują podrażnień skóry, co znacznie wpływa na zadowolenie klientów.

Wyjątkowo chłonne ręczniki papierowe

Ręczniki celulozowe charakteryzują się bardzo wysoką chłonnością, dzięki czemu bardzo szybko można nimi osuszyć włosy lub ciało. Jest to więc rozwiązanie bardziej higieniczne oraz praktyczniejsze niż tradycyjne ręczniki materiałowe.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.