Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 84,23 zł
Tork

Dozownik do papieru w konwencjonalnych rolkach Tork 557000 Biały System T4

Cena:

84,23 zł 103,60 zł brutto
Produkt dostępny
  • Dozownik do papieru toaletowego w tradycyjnych rolkach znanej marki Tork to wygodne oraz komfortowe rozwiązanie do każdej łazienki.
  • Produkt mieści w środku aż dwie rolki papieru, dzięki czemu można mieć pewność, że nigdy nie zabraknie go gościom łazienki.
Identyfikator Systemu Tork T4 - Dozowniki / Papier toaletowy w rolce konwencjonalnej
Materiał ABS+MABS
Ilość opakowań w kartonie 8
Linia Elevation
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 15,8 x 28,6 x 15,3 cm
Kolor Biały

Wkłady pasujące do dozownika:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Wykonany z wytrzymałego tworzywa ABS

Estetyczny dozownik marki Tork w uniwersalnym białym kolorze sprawdzi się w łazienkach o niskim natężeniu ruchu, gdzie wysoki poziom higieny oraz zadowolenie gości są równie ważne.

Dozownik do papieru toaletowego został wykonany z wytrzymałego tworzywa ABS odpornego na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu będzie służył gościom łazienki przez długi czas.

Niewielka obudowa dozownika nie zajmuje wiele przestrzeni

Możliwość umieszczenia w dozowniku dwóch rolek papieru toaletowego o konwencjonalnej wielkości oznacza rzadszą konserwację oraz wymianę rolek, co pozwala oszczędzić czas personelu sprzątającego.

Niewielka obudowa dozownika nie zajmuje wiele przestrzeni, dzięki czemu produkt sprawdzi się nawet w łazienkach o niewielkim metrażu. Dodatkowo przeźroczysta część obudowy pozwala na bieżąco śledzić poziom zużycia papieru toaletowego.

Komfort użytkowania

Wykorzystanie dozowników Tork do papieru toaletowego nie tylko znacznie zwiększa komfort użytkowania łazienki, ale również wyraźnie podnosi poziom higieny. Urządzenie wyposażone zostało w funkcję łatwego odrywania papieru, dzięki czemu każdy z użytkowników dotyka jedynie pobieranego odcinka.

Dozowniki Tork z lubianej przez klientów linii Elevation to praktyczne rozwiązanie o nowoczesnym designie. Brak detali oraz szczelin zapobiega osadzaniu się kurzu i brudu, dzięki czemu produkt łatwiej utrzymać w czystości.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.