Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 82,11 zł
Tork

Dozownik na chusteczki higieniczne Tork 460013 Stal nierdzewna System F1

Produkt niedostępny
  • Luksusowy dozownik na chusteczki higieniczne renomowanej marki Tork to idealny wybór do miejsc o podwyższonym standardzie.
  • Produkt do montażu na ścianie lub do bezpośredniego ustawienia na blacie.
Materiał Stal nierdzewna
Ilość opakowań w kartonie 6
Linia Image Design
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 6,7 x 25,6 x 13,6 cm
Kolor Srebrny/czarny

Wkłady pasujące do dozownika

Elegancki wybór do łazienek

Dozownik na chusteczki higieniczne Tork to elegancki wybór do łazienek o każdym rodzaju aranżacji wnętrz. Szlachetna stal nierdzewna prezentuje się estetycznie oraz luksusowo. Dodatkowo materiał został pokryty specjalną powłoką, dzięki której delikatne zarysowania oraz ślady palców nie są widoczne.

Dozownik umożliwia pobieranie chusteczek higienicznych odcinek po odcinku, co znacznie podnosi poziom higieny oraz zapobiega powstawaniu krzyżowych zakażeń bakteryjnych. Jest to również sprawdzony sposób na podsienie wydajności produktów higienicznych.

Łatwość obsługi

Dozownik Tork nie zajmuje wiele miejsca, dzięki czemu można go zarówno zamontować na ścianie, jak i ustawić na blacie.

Linia dozowników Image Design to gwarancja trwałych oraz luksusowych produktów, które sprawdzą się w każdej łazience. Dozowniki są łatwe w obsłudze oraz wymianie wkładów, co pozwala oszczędzić czas personelu sprzątającego.

Dozowniki przeznaczone są do miejsc o podwyższonym standardzie, gdzie dobre wrażenie jest wyjątkowo istotne

Sprawdzą się zarówno w renomowanych hotelach i restauracjach, jak i w biurowcach, centrach konferencyjnych, prywatnych centrach medycznych oraz ośrodkach SPA.

Dozownik idealnie współgra z miękkimi oraz wytrzymałymi chusteczkami higienicznymi marki Tork, które nie podrażniają skóry nawet przy częstym stosowaniu.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.