Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 62,28 zł
Tork

Dozownik do serwetek na stolik Tork 271800 Aluminium/Szary System N2

Produkt niedostępny
  • Elegancki oraz praktyczny dozownik do serwetek na stolik gwarantuje ciągłą dostępność serwetek dla gości restauracji.
  • Wykorzystanie dozowników do serwetek istotnie ogranicza ich zużycie, co pozwala na zmniejszenie kosztów związanych z zakupem środków higienicznych.
Identyfikator Systemu Tork N2 - Dozowniki / Serwetki dyspenserowe Fastfold
Materiał Aluminium + ABS
Ilość opakowań w kartonie 4
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 13,1 x 10,1 x 14,7 cm
Kolor Szary

Serwetki pasujące do dozownika:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Dozownik do serwetek to wygodne rozwiązanie dla lokali samoobsługowych

Wykorzystanie dozowników na serwetki to wygodne rozwiązanie dla gości lokalu, którzy mają stały dostęp do środków higienicznych.
Kompaktowy rozmiar dozowników nie zajmuje wiele miejsca na stoliku lub barze, co ułatwia serwowanie potraw i napojów.
Produkt został wykonany z trwałego aluminium oraz tworzywa ABS o gładkiej powierzchni, co ułatwia zachowanie czystości. Wymiana wkładów z serwetkami jest prosta oraz błyskawiczna, co pozwala zaoszczędzić wiele czasu personelowi.

Produkt ograniczający koszty prowadzenia lokalu gastronomicznego

Wykorzystanie dozowników na serwetki to sprawdzony sposób ograniczający ich zużycie. Dodatkowo są one chronione przed zamoczeniem lub zabrudzeniem, co podnosi poziom higieny.
Ograniczenie zużycia serwetek oznacza również zmniejszenie ilości produkowanych odpadów, co korzystnie wpływa na środowisko naturalne oraz ogranicza nakład pracy personelu sprzątającego.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.