Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 96,67 zł
Tork

Dozownik do mydła i dezynfekcji w płynie z podajnikiem łokciowym Tork 560108 Czarny System S1

Produkt niedostępny
  • Higieniczny dozownik do mydła i dezynfekcji w płynie z podajnikiem łokciowym marki Tork to sprawdzone rozwiązanie do miejsc wymagających wysokiego poziomu higieny.
  • Produkt ogranicza zużycie mydła lub środków dezynfekcyjnych.
Identyfikator Systemu Tork S1 - Dozowniki / Mydła w płynie
Materiał ABS+MABS
Ilość opakowań w kartonie 8
Linia Elevation
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 29,6 x 11,2 x 11,4 cm
Kolor Czarny

Pasujące wkłady:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Dozownik z podajnikiem łokciowym podnosi poziom higieny

Wykorzystanie dozowników łokciowych do mydła w płynie lub środków dezynfekcyjnych umożliwia bezdotykowe dozowanie preparatów, co znacznie podnosi poziom higieny. Zaletą tego rozwiązania jest również zminimalizowanie ryzyka powstawania krzyżowych zakażeń bakteryjnych.
Dozowniki idealnie sprawdzą się w miejscach, gdzie wysoki poziom higieny ma znaczenie krytyczne, takich jak szpitale, przychodnie, gabinety kosmetyczne lub hotele SPA.

Zwiększona wydajność środków higienicznych

Wykorzystanie dozownika to sprawdzona metoda na zmniejszenie zużycia mydła w płynie lub środków dezynfekcyjnych, co pozwala na ograniczenie kosztów związanych z ich zakupem. Do umycia lub dezynfekcji rąk wystarcza już jedna pompka preparatu.

Łatwa obsługa

Dozownik jest prosty i intuicyjny w użyciu. Podobnie sytuacja wygląda z wymianą wkładów. Dodatkowo przeźroczysta obudowa ułatwia kontrolę pozostałego płynu przez personel sprzątający, dzięki czemu w dozowniku nigdy nie brakuje środków higienicznych.

Elegancki design

Dozowniki z linii Tork Elevation charakteryzują się nowoczesnym i praktycznym wzornictwem o lekko zaokrąglonych krawędziach, które ułatwiają utrzymanie czystości. Produkty są wykonane z wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa sztucznego, a metalowy zamek wraz z kluczykiem zapobiega kradzieży wykorzystywanych płynów.
Elegancki czarny dozownik to dodatek, który pasuje niemalże do każdego wystroju wnętrza.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.