Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 107,40 zł
Tork

Dozownik do mydła i dezynfekcji w płynie z podajnikiem łokciowym Tork 560100 Biały System S1

Cena:

107,40 zł 132,10 zł brutto
Produkt dostępny
  • Dozownik do mydła i dezynfekcji w płynie marki Tork z wygodnym podajnikiem łokciowym do miejsc, gdzie wysoki poziom higieny jest szczególnie istotny.
  • System marki Tork reguluje ilość dozowanego mydła i płynu do dezynfekcji oraz zapobiega kapaniu, co dodatkowo ułatwia zachowanie czystości.
Identyfikator Systemu Tork S1 - Dozowniki / Mydła w płynie
Materiał ABS+MABS
Ilość opakowań w kartonie 8
Linia Elevation
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 29,6 x 11,2 x 11,4 cm
Kolor Biały

Pasujące wkłady:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Wykonany z wytrzymałego tworzywa ABS

Dozownik do mydła i dezynfekcji w płynie marki Tork został wykonany z wytrzymałego tworzywa ABS, które jest odporne na urazy mechaniczne. W obudowie znajduje się również przeźroczyste okienko ułatwiające kontrolę ilości pozostałego płynu.

Wysoki poziom higieny

Wygodny dozownik łokciowy zapewnia bezdotykowe pobieranie dawek mydła lub płynu, co jest szczególnie istotne w miejscach, gdzie wysoki poziom higieny ma znaczenie krytyczne. Sprawdzi się zwłaszcza w szpitalach, przychodniach oraz innych placówkach medycznych, a także w branży gastronomicznej.

Linia dozowników Tork Elevation odznacza się prostym, lecz nowoczesnym designem, który idealnie pasuje do każdego rodzaju aranżacji wnętrza oraz zapada w pamięć gości łazienki. Dodatkowo dozowniki są łatwe w zachowaniu czystości oraz nie posiadają szczelin, gdzie może gromadzić się kurz i brud.

 

Prosta obsługa dozowników

Obsługa dozowników jest intuicyjnie prosta, co potwierdza certyfikat Szwedzkiego Towarzystwa Reumatologicznego. Szybka wymiana wkładów zajmuje jedynie kilka sekund, co oszczędza czas personelu sprzątającego.

Dozownik Tork jest smukły, ale pojemny, dzięki czemu możliwa jest rzadsza wymiana wkładów. Solidny system Tork dozuje za każdym razem taką samą ilość mydła oraz zapobiega niechcianemu kapaniu, co dodatkowo poprawia poziom higieny.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.