Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 42,72 zł
Tork

Tork dozownik do mydła, balsamu, płynu do czyszczenia deski - mini 561000 Biały System S2

Produkt niedostępny
  • Dozownik do mydła w płynie o pojemności 475 ml marki Tork to idealne rozwiązanie do niewielkich łazienek.
  • Sprawdzi się nie tylko do mydła w płynie, ale również balsamu do rąk i ciała lub płynu do czyszczenia deski sedesowej Tork.
Identyfikator Systemu Tork S2 - Dozowniki / Mydła w płynie mini
Materiał ABS+MABS
Ilość opakowań w kartonie 12
Linia Elevation
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 21,1 x 11,2 x 11,4 cm
Kolor Biały

Dozownik do mydła w płynie Tork jako estetyczny dodatek

Niewielki dozownik do mydła w płynie Tork to estetyczny dodatek, którego nie może zabraknąć w żadnej łazience, w której poziom higieny jest wyjątkowo ważny.

Urządzenie wykonane zostało z wytrzymałego tworzywa ABS, które jest odporne na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu będzie służyło przez wiele lat w niezmienionym składzie. Obudowa zawiera przeźroczyste okienko ułatwiające kontrolę pozostałego w dozowniku płynu.

Prosty, nowoczesny design

System dozowników Tork odmierza za każdym razem identyczną dawkę mydła, a także zapobiega kapaniu, co pozwala uniknąć nieestetycznych plam oraz podnosi poziom higieny.

Dozownik do mydła w płynie mini Tork ma niewielkie, kompaktowe wymiary, dzięki czemu idealnie wkomponuje się w przestrzeń o małym metrażu. Dodatkowo prosty, nowoczesny design oraz uniwersalny biały kolor sprawiają, że urządzenie będzie pasowało do każdego wnętrza.

Szerokiej funkcjonalności

Niewielki dozownik to nie tylko sprawdzony sposób na aplikowanie mydła w płynie, ale również balsamu do rąk i ciała lub płynu dezynfekcyjnego do deski sedesowej. Dozownik jest więc uniwersalnym rozwiązaniem o szerokiej funkcjonalności.

Dozownik do mydła w płynie Tork jest prosty oraz intuicyjny w obsłudze, dzięki czemu wymiana wkładów zajmuje niewiele czasu, który można poświęcić na inne, ważniejsze czynności.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.