Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 18,66 zł
Premium
Tork

Luksusowe i delikatne mydło w płynie Tork 420901 Liliowe System S1

Cena:

18,66 zł 22,95 zł brutto
Produkt dostępny
  • Delikatne mydło w płynie marki Tork o ujmującym jaśminowym zapachu oraz liliowym kolorze to idealne rozwiązanie do łazienek, gdzie zadowolenie gości jest wyjątkowo istotne.
  • Produkt zawiera nawilżające składniki, dzięki czemu podczas regularnego stosowania skóra staje się miękka i przyjemna w dotyku.
Identyfikator Systemu Tork S1 - Dozowniki / Mydła w płynie
Cecha Luksusowe
Ilość dawek 1000 doz
Ilość opakowań w kartonie 6
Jakość Premium
Pojemność 1000 ml
Kolor Liliowy
Zapach Jaśminu

Pasujące dozowniki:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Idealny sposób na odświeżenie rąk

Mydło w płynie Tork o wyjątkowym, nawilżającym oraz pielęgnacyjnym składzie to idealny sposób na odświeżenie rąk. Delikatny, jaśminowy zapach jest przyjemny oraz świeży, co wpływa na zadowolenie gości użytkujących łazienkę.

Luksusowe mydło w płynie marki Tork o liliowym kolorze zawiera ekstrakt z jedwabiu, który sprawia, że skóra staje się miękka i przyjemna w dotyku, nawet podczas częstego stosowania. Produkt stanowi więc świetną alternatywę dla produktów konkurencyjnych, które wysuszają skórę dłoni.

Przyjazny dla środowiska naturalnego

Produkt posiada certyfikat „Nordycki Łabędź”, który jest oficjalnym skandynawskim znakiem ekologicznym. Zapadanie się butelki do środka wraz ze zużyciem mydła pozwala ograniczyć ilość produkowanych odpadów, a naturalny skład jest przyjazny dla środowiska naturalnego.

Mydło w płynie Tork jest w pełni kompatybilne z dozownikami Tork w systemie S1

Dozowniki występują w uniwersalnych wersjach kolorystycznych, które z pewnością będą pasowały do każdej łazienki.

Obsługa dozowników jest intuicyjna oraz prosta, co pozwala na szybką wymianę wkładów. Produkt otrzymał certyfikat Szwedzkiego Towarzystwa Reumatologicznego za łatwe użytkowanie.

Jednorazowa butelka z pompką jest wyjątkowo szczelna, co poprawia poziom higieny oraz zapobiega powstawaniu krzyżowych zakażeń bakteryjnych.

Tania

Ladny zapach

Ladny zapach, dlonie sa miekkie po uzyciu

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

5
1 opinia klienta
100%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.