Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 49,19 zł
Tork

Czyściwo włókninowe wielozadaniowe do trudnych zabrudzeń Tork 530278 Niebieskie 500szt. 1 warstwa System W4

Cena:

49,19 zł 60,50 zł brutto
Produkt dostępny
  • Wytrzymałe czyściwo włókninowe do usuwania trudnych zabrudzeń to sprawdzony wybór dla firm sprzątających oraz zakładów przemysłowych i usługowych.
  • Produkt doskonale wchłania wodę, smary, tłuszcz i oleje, co pozwala szybko i profesjonalnie pozbyć się niechcianych plam.
Identyfikator Systemu Tork W4 - Dozowniki / Czyściwa w składce/odcinkach
Ilość warstw Jedna warstwa
Ilość szt. w opakowaniu 100
Ilość opakowań w kartonie 5
Materiał Włóknina
Wymiary szer x dł odcinka: 35,5 cm x 42,8 cm
Kolor Niebieski

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Wykonane z wytrzymałej włókniny

Czyściwo marki Tork wykonane jest z wytrzymałej włókniny, która zachowuje swoją strukturę nawet podczas zamoczenia i pracy z detergentami oraz rozpuszczalnikami Produkt umożliwia więc komfortowe szorowanie i czyszczenie powierzchni, jednocześnie nie pozostawiając śladów i zarysowań.

Czyściwo włókninowe wykonane zostało w innowacyjnej technologii exelCLEAN®, która ułatwia szybkie oraz łatwe uzyskiwanie profesjonalnych efektów czyszczenia. Produkt usuwa trudne zabrudzenia, co znacznie ułatwia pracę.

Komfort wykonywanych czynności

Dla zwiększenia komfortu wykonywanych czynności, czyściwo włókninowe Tork warto używać wraz z dozownikami w systemie W4. Wykorzystanie dozowników znacznie podnosi poziom higieny oraz bezpieczeństwo wykonywanych czynności.

Wygodne opakowanie Tork Easy Handling™ ułatwia przenoszenie paczek z czyściwem, a także ich otwieranie i późniejszą utylizację.

Czyściwo włókninowe firmy Tork posiada uniwersalne zastosowanie

Wykorzystanie czyściwa chroni dłonie przed silnie rozgrzanymi powierzchniami, a także ostrymi, nieregularnymi elementami. Pozwala to uniknąć oparzenia lub zranienia.

Dzięki temu jest chętnie wykorzystywane przez niejeden personel sprzątający, zakłady przemysłowe i usługowe, myjnie samochodowe, a także podczas czyszczenia blatów i stołów w gastronomii.

Jan B.

Super uniwersalna ściereczka do wszystkiego

Bezbłędny w użyciu do prawie wszystkich celów.
Najlepsze dla samochodów i gospodarstw domowych.
Nie strzępi się.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

5
1 opinia klienta
100%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.